Úvod > Co chcete dělat? > Manifesto Market Anděl
Zážitky

Manifesto Market Anděl

Manifesto je místem k setkávání gastronomie a kultury. V Manifestu se prolínají pečlivě vybrané kulinářské koncepty s kulturním programem. Během jediné návštěvy můžete ochutnat autentické kuchyně Středozemí, Asie i Ameriky i pýchu místních pivovarů a našich vinařů.
Na ploše přes 2 600 metrů čtverečních najdete 14 restaurací rozmanitých světových kuchyní.

Architektonické řešení vzešlo ze soutěže Superstudio. Architektky Nikola Karabcová a Lucie Červená, doplněné ještě o kolegyni Elviru Islas a supervizi Martina Barryho, pracovaly s konceptem mikro města, které musí obsahovat malé uličky, náměstí, piazzettu i bulvár. Ne ve skutečném měřítku, ale přenesené do části pozemku patřícímu společnosti Penta Real Estate a čekajícímu na zástavbu podle návrhu Zaha Hadid Architects. Byla potřeba podpora města, třech investorů, třech sponzorů a spolupráce s řadou dalších partnerů z neziskového, soukromého i veřejného sektoru.

Více než devadesát procent zákazníků označilo Manifesto za inovativní, unikátní. Potvrzuje to fakt, že Manifesto využívá energii z obnovitelných zrojů od Nano Energies, rotuje skleněné nádobí na nápoje a vylepšuje možnosti bezhotovostního placení novými interaktivními terminály, jež umožní i zadávání spropitného. 

Provozovatel

Manifesto Market Anděl

Ostrovského 34
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 702 011 638
Email:
info@manifesto.city
WWW:
www.manifestomark...
GPS:
50,069275 14,404356
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

2,5 hodiny