Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Anděl
Gurmánská turistika

Restaurace Anděl

Plzeňský restaurant Anděl je moderní restaurační zařízení, které se nachází na pražském Smíchově v Nádražní ulici, v blízkosti zastávky Anděl.

V červnu 2014 jsme otevřeli zcela novou, moderní zimní zahradu, díky které získla naše tradičně česká restaurace kosmopolitní ráz. Je prosklená, plná živých květin a v zimně vytápěná podlahovým topením. Za teplého počasí zahradu otevíráme, aby rozšířila už tak rozlehlou letní zahrádku ve vnitrobloku. Obě zahrady nabízejí dohromady více než 220 míst k sezení.  

Ať už navštívíte kteroukoli z nich, vychutnejte si podívanou na naši fontánu. Dominuje jí andělka, kterou pro našeho pana majitele vytvořil český sochař Josef Nálepa. Demonstruje názor obou pánů, že totiž žena, která roznáší tak dobré pivo, jako tu čepujeme, musí být „učiněný anděl“.

V jídelním lístku najdete tradiční česká jídla, která připravujeme inovativními způsoby. Ve své branži bojujeme proti používání veškerých instantních polotovarů. Proto je příprava našich pokrmů výrazně náročnější, ale výsledek o poznání chutnější.

Provozovatel

Restaurace Anděl

Nádražní 114
Praha 5
150 00 Praha
Email:
info@restauracean...
WWW:
https://www.resta...
GPS:
50,071005 14,404919
 
Region:
Praha
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí