Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Větrný mlýn – ubytování v Praze
Ubytování

Penzion Větrný mlýn – ubytování v Praze

Vyražte na výlet do Prahy a ubytujte se v krásném penzionu Větrný mlýn. Příjemné a klidné prostředí, bohatá snídaně, dobré spojení do centra města. Ubytování v Praze nemusí být jen v činžáku – objevte Penzion Větrný mlýn – ubytování v klidné části Praha 6.
Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami. Rodinný hotel Penzion Větrný mlýn vám poskytne kvalitní a příjemné přenocování v penzionu s možností parkování, který má celkem 11 pokojů – jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj. A navíc i 2 apartmá vhodná pro pobyt větších rodin či skupin do 5 dospělých osob. Ke každému pokoji je zdarma vlastní parkovací místo!

Prostorné pokoje a apartmá s předsíní kde je vlastní pohodlná koupelna a WC, lednička – minibar, SA či DIGI TV, telefon, vestavěný trezorek na cennosti a WiFi připojení k internetu zdarma. Bohatá snídaně je v ceně ubytování. Penzion disponuje také vlastním bezplatném a bezpečném parkovištěm v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking). Rádi zajistíme také individuální transport na letiště Ruzyně, do centra, i do okolí Prahy a jinam. Vstřícný přístup k hostům je samozřejmostí. Ačkoliv je náš penzion blízko u letiště, tak centrum je nedaleko a buďte bez obav – náš menší rodinný hotel je mimo letový koridor a provozem letiště nebudete rušeni.

Pražský hrad a historické centrum i rekreační zóna hlavního města Prahy, letiště a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021