Úvod > Co chcete dělat? > Pivovar Liboc u Divoké Šárky
Gurmánská turistika

Pivovar Liboc u Divoké Šárky

Hostinec Nad Šárkou a Libocký pivovar je klasický rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepuje se zde především pivo, které pro vás sládci vaří od roku 2013 přímo v objektu. Přijďte ochutnat některé ze svrchně i spodně kvašených piv bez filtrace a pasterizace!
Libocký pivovar v hostinci Nad Šárkou je rodinný podnik s příjemným interiérem, salónkem a zahrádkou. Čepují zde především pivo ze své produkce. Ochutnáte zde svrchně i spodně kvašená piva, která nejou filtrována ani pasterizována. Můžete si vybrat mezi ležáky i speciálními pivy. Na pípě si můžete nechat načepovat Šárku i Ctirada, případně Chrudoše Černého Pátka, Neklana a Hvězdu, pšeničného Šebestiána ve variantě světlé i tmavé. Když se sládek utrhne ze řetězu tak vyrobí i další takzvané Šárecké Divochy. Komu by ani to nevyhovovalo, může se občerstvit Vévodou z menšího průmyslového pivovaru ve Vysokém Chlumci. Při návštěvě vozem si můžete odvézt zdejší piva i nalahvované případně nasudované.

Vaří se zde nejen pivo, ale místní ochotný pesonál zvládne uspokojit i vaše gurmánské potřeby. Ve všední dny jistě oceníte výhodné polední menu. Ve stálé nabídce si můžete pochutnat celý den až do 21:00 hod.
Zobrazit více