Úvod > Co chcete dělat? > Prague Camping Džbán v Divoké Šárce
Ubytování

Prague Camping Džbán v Divoké Šárce

Kemp Džbán se nachází v okrajové části Prahy 6 – Vokovicích, v poklidném prostředí, na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka. Areál je oplocený, osvětlený, s noční ostrahou a s travnatým povrchem. Ubytování je možné ve vlastních stanech či karavanech, nebo ve zdejších chatičkách či safari stanech.
Celý areál kempu o rozloze 4,5 ha je oplocen, s travnatým povrchem. Wi-fi připojení po celém kempu je samozřejmostí. Ubytovat se můžete ve vlastním stanu, v chatkách (kde je palanda, 2 x jednolůžko, skříň, kuchyňský koutek se studenou vodou a rychlovarná konvice), nechybí ani venkovní posezení s možností parkování přímo u chatky. Další možností ubytování jsou safari stany pro 2 osoby. (stan je vybavený 2 x lůžko, 2 křesílka, noční stolky, odkládací prostor). Venkovní sezení a parkování je u stanu možné. Sociální zařízení pro safari stany je společné v kempu.

K dispozici je hostům také pračka, gril, kuchyňka, půjčovna kol, baby boxy a místo na vyprazdňování chemických toalet. V kempu se nachází restaurace s terasou, dále je tu možnost koupit si základní potraviny nebo čerstvé pečivo v minimarketu.

Sporotvní vyžití představuje Sportovní klub Aritma, kde si zahrajete beachvolejbal, tenis, fotbal nebo badminton. Pár kroků od kempu se můžete vykoupat ve vodní nádrži Džbán a v Divoké Šárce je v letním období nádherné koupaliště U Veselíka. Golfisty potěší Driving range v těsném sousedství kempu.

Psi jsou v kempu vítáni, pobyt s nimi je tedy dovolen. V noci se hlavní brána uzamyká, během hlavní sezony je v kempu zajištěna noční ostraha.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020