Úvod > Co chcete dělat? > Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku
"> "> "> "> "> "> "> "> "> Detský bazének "> Saunové rituály "> saunový svet Wellness Horal ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.
Relaxační centrum Wellness Horal je součástí jednoho z nejmladších karlovických hotelů, Horalu, který leží u stejnojmenné sjezdovky se snowtubingem a zimním parkem Razulák. Ubytovaní hosté hotelů Lanterna a Horal mají časově neomezený vstup v ceně ubytování, ostatní návštěvníci si mohou vstup zaplatit.

Jádro areálu tvoří prosklená hala s výhledem do údolí, v níž se nachází plavecký bazén dlouhý 20 metrů s bublerem a hydromasážními tryskami, zábavně relaxační bazén s vodními atrakcemi jako jsou divoká řeka, jeskyně či masážní lavice a dětský bazének. Hosté mají k dispozici i Vital bar s nabídkou nápojů a vnitřní i venkovní odpočinkovou terasu s lehátky.

Bazény jsou plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů a obohacovány o mořskou sůl, jsou dohřívány k teplotě termálních pramenů – plavecká část na 28°C a relaxační až na 36°C

Saunový svět je klidovou zónou, kam mají vstup pouze hosté nad 14 let. Nachází se zde dvě sauny, parní lázeň, tepidárium, venkovní i vnitřní whirlpool, Kneippův chodník, multifunkční sprchy, dva ochlazovací bazény a vnitřní i venkovní odpočinkové terasy. Nabídku doplňují exotické masáže a služby Beauty salonu.

Oblíbenou součástí nabídky Wellness Horal jsou i saunové rituály, nabízené hostům zdarma až devětkrát denně. Každý den v 10 hodin se koná saunový rituál určený speciálně dětem. 

Wellness hotel Horal se po dokončení termálních bazénů a díky dalším investicím proměnil v jednu z nejmodernějších turistických destinací ve Zlínském kraji. Jen za poslední roky zde vedle rozšířených prostor Wellness Horal přibylo také devítijamkové golfové hřiště a čtyřhvězdičková ubytovací rezidence pro náročné hosty. Ubytovaní i neubytovaní návštěvníci mohou využívat i půjčovnu elektrokol, sportovní hřiště pro tenis a míčové hry, bowling či Kulíškovu naučnou stezku. Přímo u hotelu je také sjezdovka Horal a letní dětské hřiště.

Nejoblíbenějším produktem relaxačního centra, určeným neubytovaným hostům, je Wellness den pro zdraví, který zahrnuje masáž či obličejové ošetření, celodenní vstup do bazénů, fitness i saunového světa a tříchodové menu v hotelové restauraci.

V zimní sezóně platí akce "Lyžuj a plav“ – návštěvníci Ski areálu Razula obdrží k vybraným skipasům vstup do termálních bazénů, který mohou využít od 21. 3. do 30. 6. 2022.

Ubytování a restaurace v okolí