Úvod > Co chcete dělat? > Termální bazény Wellness Horal – "moře" na Valašsku
Termální bazény Wellness Horal - "moře" na Valašsku
"> "> "> "> "> "> "> "> "> Detský bazének "> Saunové rituály "> saunový svet Wellness Horal "> "> "> termální bazény "> kardio fitness
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Termální bazény Wellness Horal – "moře" na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.
Relaxační centrum Wellness Horal je součástí jednoho z nejmladších karlovických hotelů, Horalu, který leží u stejnojmenné sjezdovky se snowtubingem a zimním parkem Razulák. Ubytovaní hosté hotelů Lanterna a Horal je mají k dispozici zdarma, pro ostatní návštěvníky je připravena škála zvýhodněných vstupenek.

Jádro areálu tvoří prosklená hala s výhledem do údolí, v níž se nachází plavecký bazén dlouhý 20 metrů s bublerem a hydromasážními tryskami, zábavně relaxační bazén s vodními atrakcemi jako jsou divoká řeka, jeskyně či masážní lavice a dětský bazének. Hosté mají k dispozici i Vital bar s nabídkou nápojů a vnitřní i venkovní odpočinkovou terasu s lehátky.

Bazény jsou plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů, která se vzhledem k vysoké kvalitě před použitím chemicky neupravuje, jen se dohřívá k teplotě termálních pramenů – plavecká část na 28°C a relaxační až na 36°C. Voda obsahuje minerální látky, které mají příznivé účinky na kožní nemoci. Blahodárný vliv ještě násobí použití mořské soli.

Hosté nad 14 let mohou ve Wellness Horal dále využít klimatizované kardio fitness centrum a služby přilehlého saunového světa s širokou nabídkou masáží a procedur. K dispozici jsou dvě sauny, parní lázeň, tepidárium, venkovní i vnitřní whirlpool, Kneippův chodník, multifunkční sprchy, dva ochlazovací bazény a vnitřní i venkovní odpočinkové terasy. Masáže poskytují rodilé Thajky, Srí Lančané, Filipínky, Balijci a Ind.

Oblíbenou součástí nabídky Wellness Horal jsou i saunové rituály, nabízené hostům zdarma až devětkrátt denně. Každý den v 9 hodin se koná saunový rituál určený speciálně dětem. 

Wellness hotel Horal se po dokončení termálních bazénů a díky dalším investicím proměnil v jednu z nejmodernějších turistických destinací ve Zlínském kraji. Jen za poslední roky zde vedle rozšířených prostor Wellness Horal přibylo také devítijamkové golfové hřiště a čtyřhvězdičková ubytovací rezidence pro náročné hosty. Ubytovaní i neubytovaní návštěvníci mohou využívat i novou půjčovnu segway a elektrokol, sportovní hřiště pro tenis a míčové hry či Kulíškovu naučnou stezku

Nejoblíbenějším produktem relaxačního centra, určeným neubytovaným hostům, je Wellness den pro zdraví, který zahrnuje masáž či obličejové ošetření, celodenní vstup do bazénů, fitness i saunového světa a tříchodové menu v hotelové restauraci.

V zimní sezóně platí akce "Lyžuj a plav“ – návštěvníci Ski areálu Razula mají s vybranými typy skipasů hodinový vstup do termálních bazénů zdarma.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
27.7.
20.11.
Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
16.10.
Závod Běhej Valachy – závěrečný díl Valachy Tour 2021

Závod Běhej Valachy – závěrečný díl Valachy Tour 2021

Velké Karlovice, Východní Morava
12.6.
16.10.
Valachy tour – seriál závodů ve Velkých Karlovicích

Valachy tour – seriál závodů ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
13.6.
28.9.
Cyklobusy Beskydy 2021

Cyklobusy Beskydy 2021

Velké Karlovice, Východní Morava