Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.
Galik je nejznámějším cykloturistickým hotelem ve Velkých Karlovicích. Cyklisté mohou využít půjčovnu horských kol renomované značky Specialized a služby servisu, mytí a uložení kol. Několikrát ročně jsou v Galiku pořádány pobyty pro milovníky cyklistiky zaměřené na vyjížďky do hor s průvodcem. Od sezony 2016 je k dispozici také půjčovna skútrů.

Hotel Galik nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Je vyhledáván také školami a sportovními kolektivy pro pořádání táborů, školních pobytů v přírodě, lyžařských kurzů či sportovních soustředění.

Galik je také známý pro svou vyhlášenou domácí kuchyni. Hosté mohou v hotelu využít i dvě bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis a saunu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení na terase.

Pouhých 300 metrů od hotelu je možné se napojit na cyklostezku Bečva. U hotelu se nachází lyžařský svah o délce 400 metrů, v dosahu je i 1 km dlouhá sjezdovka Razula, která je uměle zasněžovaná, v zimě jsou v okolí upravovány trasy pro běžkaře.

Galik je součástí turistického resortu Valachy, kam patří také další karlovické hotely Lanterna a Horal. Ubytovaní hosté díky tomu mají slevu 50% na vstup do termálních bazénů Wellness Horal v hotelu Horal (3 km).

Hotel Galik vytváří kvalitní zázemí pro pořádání firemních konferencí, seminářů, školení a tembuildingů díky výborné vybavenosti konferenčních sálů a bohatým možnostem sportovního vyžití. Hotelová restaurace je častým dějištěm společenských večerů, svateb a rodinných oslav. Restaurace je známou a oblíbenou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni.

V průběhu celého roku je v hotelu Galik pořádána řada akcí pro děti. Rodiny s dětmi mohou z hotelu Galik vyrazit na turistickou trasu "Hledej poklad na Galiku", která je volně inspirována geocachingem. Na trase dlouhé 6 kilometrů děti plní úkoly, odpovědí na otázku je vždy číslo a závěrečnou číselnou kombinaci je pak možné odemknout schránku s pokladem v recepci hotelu Galik a vzít si z ní něco na památku.
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Galik

Léskové 875
756 06 Velké Karlovice
Tel.:
+420 571 477 390
Email:
galik@valachy.cz
Email:
rezervace@valachy.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.galik.cz
WWW:
www.valachy.cz
GPS:
49,373612 18,352007
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 
18.11.
Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna

Velké Karlovice, Východní Morava
27.7.
20.11.
Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Kurzy pečení frgálů ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
30.10.
Lampiónový průvod

Lampiónový průvod

Bílá, Severní Morava a Slezsko
11.12.
12.12.
Vánoční jarmark ve Valašském muzeu v přírodě

Vánoční jarmark ve Valašském muzeu v přírodě

Rožnov pod Radhoštěm, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí