!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Ubytování
Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.
Galik je nejznámějším cykloturistickým hotelem ve Velkých Karlovicích. Cyklisté mohou využít půjčovnu horských kol renomované značky Specialized a služby servisu, mytí a uložení kol. Několikrát ročně jsou v Galiku pořádány pobyty pro milovníky cyklistiky zaměřené na vyjížďky do hor s průvodcem. Od sezony 2016 je k dispozici také půjčovna skútrů.

Hotel Galik nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Je vyhledáván také školami a sportovními kolektivy pro pořádání táborů, školních pobytů v přírodě, lyžařských kurzů či sportovních soustředění.

Galik je také známý pro svou vyhlášenou domácí kuchyni. Hosté mohou v hotelu využít i dvě bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis a saunu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení na terase.

Pouhých 300 metrů od hotelu je možné se napojit na cyklostezku Bečva. U hotelu se nachází lyžařský svah o délce 400 metrů, v dosahu je i 1 km dlouhá sjezdovka Razula, která je uměle zasněžovaná, v zimě jsou v okolí upravovány trasy pro běžkaře.

Galik je součástí turistického resortu Valachy, kam patří také další karlovické hotely Lanterna a Horal. Ubytovaní hosté díky tomu mají slevu 50% na vstup do termálních bazénů Wellness Horal v hotelu Horal (3 km).

Hotel Galik vytváří kvalitní zázemí pro pořádání firemních konferencí, seminářů, školení a tembuildingů díky výborné vybavenosti konferenčních sálů a bohatým možnostem sportovního vyžití. Hotelová restaurace je častým dějištěm společenských večerů, svateb a rodinných oslav. Restaurace je známou a oblíbenou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni.

V průběhu celého roku je v hotelu Galik pořádána řada akcí pro děti. Rodiny s dětmi mohou z hotelu Galik vyrazit na turistickou trasu "Hledej poklad na Galiku", která je volně inspirována geocachingem. Na trase dlouhé 6 kilometrů děti plní úkoly, odpovědí na otázku je vždy číslo a závěrečnou číselnou kombinaci je pak možné odemknout schránku s pokladem v recepci hotelu Galik a vzít si z ní něco na památku.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Pečení frgálů v Resortu Valachy

Pečení frgálů v Resortu Valachy

Velké Karlovice, Východní Morava
Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
Ubytování Ve dvoře ve Velkých Karlovicích

Ubytování Ve dvoře ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava