Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
Hotel Galik - cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Galik – cyklistika, turistika i lyže ve Velkých Karlovicích

Hotel Galik ve Velkých Karlovicích je ideálním výchozím bodem řady turistických, cyklistických i běžkařských tras uprostřed CHKO Beskydy. Díky příznivým cenám ubytování i stravování je nakloněn rodinám, seniorům, studentům a nenáročným cestovatelům. Nabízí služby pro cyklisty včetně půjčovny kol.
Galik je nejznámějším cykloturistickým hotelem ve Velkých Karlovicích. Cyklisté mohou využít půjčovnu horských kol renomované značky Specialized a služby servisu, mytí a uložení kol. Několikrát ročně jsou v Galiku pořádány pobyty pro milovníky cyklistiky zaměřené na vyjížďky do hor s průvodcem. Od sezony 2016 je k dispozici také půjčovna skútrů.

Hotel Galik nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Je vyhledáván také školami a sportovními kolektivy pro pořádání táborů, školních pobytů v přírodě, lyžařských kurzů či sportovních soustředění.

Galik je také známý pro svou vyhlášenou domácí kuchyni. Hosté mohou v hotelu využít i dvě bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis a saunu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení na terase.

Pouhých 300 metrů od hotelu je možné se napojit na cyklostezku Bečva. U hotelu se nachází lyžařský svah o délce 400 metrů, v dosahu je i 1 km dlouhá sjezdovka Razula, která je uměle zasněžovaná, v zimě jsou v okolí upravovány trasy pro běžkaře.

Galik je součástí turistického resortu Valachy, kam patří také další karlovické hotely Lanterna a Horal. Ubytovaní hosté díky tomu mají slevu 50% na vstup do termálních bazénů Wellness Horal v hotelu Horal (3 km).

Hotel Galik vytváří kvalitní zázemí pro pořádání firemních konferencí, seminářů, školení a tembuildingů díky výborné vybavenosti konferenčních sálů a bohatým možnostem sportovního vyžití. Hotelová restaurace je častým dějištěm společenských večerů, svateb a rodinných oslav. Restaurace je známou a oblíbenou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni.

V průběhu celého roku je v hotelu Galik pořádána řada akcí pro děti. Rodiny s dětmi mohou z hotelu Galik vyrazit na turistickou trasu "Hledej poklad na Galiku", která je volně inspirována geocachingem. Na trase dlouhé 6 kilometrů děti plní úkoly, odpovědí na otázku je vždy číslo a závěrečnou číselnou kombinaci je pak možné odemknout schránku s pokladem v recepci hotelu Galik a vzít si z ní něco na památku.

Provozovatel

Hotel Galik

Léskové 875
756 06 Velké Karlovice
Tel.:
+420 571 477 390
Email:
galik@valachy.cz
Email:
rezervace@valachy.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.galik.cz
WWW:
www.valachy.cz
GPS:
49,373612 18,352007
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin