Úvod > Co chcete dělat? > U Pařízků - komfortní dovolená v srdci Beskyd
U Pařízků - komfortní dovolená v srdci Beskyd
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

U Pařízků - komfortní dovolená v srdci Beskyd

Zážitky
Hledáte místo, kde byste si užili dovolenou s širokou nabídkou sportovních aktivit, v hotelovém komfortu a přitom v intimním prostředí? Tuto možnost nabízí Valašské chaloupky U Pařízků ve Velkých Karlovicích, v CHKO Beskydy.
Komfortní areál v klidném prostředí údolí Léskové tvoří dvě chaloupky – jedna menší pro 4 osoby a druhá až pro 8 osob. Chaloupky jsou ojedinělé tím, že vzhledově akcentují tradiční lidovou architekturu Valašska, uvnitř se přitom hostům nabízí takřka hotelový komfort. Díky modernímu a stylovému vybavení kuchyně i obytných místností, kamnům, sauně, pravidelné úklidové službě či precizně udržovanému okolí s ohništěm a menším dětským hřištěm představují chaloupky U Pařízků v regionu nadstandardní službu. Díky vybavenosti a poloze je areál vhodný i pro komornější firemní akce a školení nebo sportovní soustředění. Valašské chaloupky U Pařízků jsou také skvělým tipem pro rodiny s dětmi.
 
Mimo jiné zde naleznete také grilovací koty, což jsou domky, které slouží ke grilování v jakémkoliv počasí. Historie grilovacích domků sahá svým původem do arktického Laponska, kde kočovní Sámové lovili losy a v těchto domcích bydleli. Po vnitřním obvodu interiéru jsou rozmístěny lavice a uprostřed je gril s otevřeným ohněm a odvodem kouře. Grilovací kota, která patří k Velké chaloupce má rozměr 17 m2 (až pro 20 osob), kota, která náleží k chaloupce malé je o velikosti 9 m2 (8 osob). Součástí jedné z kot je i sauna.
 
Cílem majitelů je oslovit návštěvníky, kteří vyhledávají pohodlí moderních hotelů, přitom ale preferují naprosté soukromí a intimní atmosféru ubytování. Mohou tu odpočívat mimo běžný ruch, zároveň ale díky výhodné poloze u moderního wellness hotelu Horal v případě zájmu využívat jeho širokou škálu relaxačních a dalších služeb – vyhlášenou Valašskou hospůdku, Wellness Horal s novými termálními bazény se slanou vyhřívanou vodou a nabídkou masáží a procedur, multifunkční hřiště pro tenis a další sporty, squashový kurt či zábavu v lanovém parku.

V bezprostřední blízkosti do 150 metrů se také nachází Golfové hřiště Horal.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019