Úvod > Co chcete dělat? > Golf Club Horal ve Velkých Karlovicích - golf pro každého

Golf Club Horal ve Velkých Karlovicích - golf pro každého

Letní sporty
Začátečníky naučíme hrát golf, pokročilí hráči mohou trénovat své odpaly během celého roku. Pro volný čas, prázdniny nebo víkendy zde naleznete široké sportovní vyžití – lyžování, turistiku, cyklostezky a řadu služeb, včetně golfového hřiště a dvou relaxačních wellness center.

V srdci Moraskoslezských Beskyd, v největší obci České republiky, Velké Karlovice, roste golfové hřiště s kvalitním klubem. V golf klubu Horal můžete po celý rok hrát a trénovat na Indoor simulátoru Aboutgolf. Indoor driving range má kapacitu pro 3 hráče a indoor putting green se čtyřmi tréninkovými jamkami. Pro posezení s přáteli je v golf klubu stylový bar.

Golfové hřiště Horal ve Velkých Karlovicích je veřejné, to znamená, že zahrát si na něm můžete přijít i když nejste členem žádného golfového klubu ani České golfové federace, nemusíte ani mít tzv. zkoušku způsobilosti (dříve zvanou zelená karta).

Děvet jamek kopcovitého golfového hřiště Horal ve Velkých Karlovicích má při hře na 18 jamek celkovou délku 3092 metrů ze žlutých odpališť a 2752 metrů z červených odpališť. Nachází se na něm 4 tříparové jamky a 5 jamek čtyřparových.

Služby recepce:

  • Rezervace: simulátor Aboutgolf, Indoor Golf
  • Půjčovna golfových holí a míčků
  • Šatny a úschovna bagů
  • Rezervace tréninkových lekcí - skupinové, individuální
  • Stylový bar s velkoplošnou TV
  • Parkoviště pro osobní automobily
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019