!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Spa Hotel Lanterna – jedinečná relaxace na horách
Spa Hotel Lanterna - jedinečná relaxace na horách
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Spa Hotel Lanterna – jedinečná relaxace na horách

Komfortní Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích právem patří k nejvyhledávanějším cílům wellness a romantických pobytů. Relaxujte a nechejte se hýčkat v intimním prostředí jednoho z nejmodernějších hotelů v Beskydech.

Éra podnikových dovolených ROH skončila a ze střediska obuvnického gigantu Svit je v srdci Valašska Spa Hotel Lanterna. Ten dnes vaří pro ubytované, ale můžete si tu rezerovat i zážitkovou degustaci v restauraci Vyhlídka. Josef Tydlačka pracuje s regionálními dodavateli, zvláště sýrů a pstruhů. Samozřejmě, že tady hosté milují valašskou kyselici, brynzové halušky, ovšem z dýně, nebo frgál, valašskou pizzu, kterou Resort Valachy peče denně pro všechny své hotely a hosty. Zážitek jistě bude i chytit místní podzimní Karlovský gastrofestival.

Horský Spa hotel Lanterna, nacházející se v krásné přírodě CHKO Beskydy, v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, nabízí komfortní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích, špičkový gastronomický servis a ideální příležitost skloubit pobyt v přírodě s odpočinkem při řadě relaxačních procedur v hotelovém L-Spa. Vybrané pokoje jsou vybaveny krbem, vířivou vanou či infrakabinou.


Ubytování a restaurace Lanterna

Ubytovaní hosté mají v ceně ubytování bohaté snídaně, večeře formou bufé a neomezený vstup do hotelového L-Spa s krytým bazénem a saunovým světem a také do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény v hotelu Horal. To skýtá nepřeberné možnosti relaxace, včetně nabídky nejrůznějších typů masáží a dalších relaxačních procedur. 

Hotelová restaurace se zaměřuje na krajovou gastronomii ve svěžím, moderním pojetí. Pro náročné gurmány je zde k dispozici také zážitková restaurace Vyhlídka šéfkuchaře Pavla Václavíka nabízející tématická šestichodová menu s víny, aktualizovaná dle sezónních surovin každé dva měsíce. 
 

Sportovní vyžití na Lanterně a pikinikové koše

Hotel je situovaný mimo běžný ruch, zároveň ale na dosah turistických a cyklistických tras různé náročnosti. Naproti hotelu je sjezdovka Ski areálu Razula, jen za cca 100 metrů je možné se napojit na síť tras pro běžkaře. Na parkovišti pod hotelem je výchozí bod nové Fotostezky Valachy, na úpatí sjezdovky je v létě otevřen dětský zábavní park Razulák. Od sezony 2016 je k dispozici také půjčovna skútrů.

Toužili jste někdy vyrazit do hor a přitom si vychutnat oběd pod širým nebem? Pak nepřehlédněte nabídku piknikového menu. Využijte hezkého počasí a vypravte se na výlet s piknikovým košem. Užijete si opravdu romantické stolování v čisté horské přírodě. Piknikový koš má v horských podmínkách podobu připomínající spíše batoh – lze ho nasadit na záda a snadno přenášet. Vedle piknikové mapy je do něj přibalena i deka.

Hostiny, svatby, narozeniy a další oslavy

Díky kombinaci všech služeb je hotel také oblíbeným místem pro pořádání zásnubních hostin, svateb či narozeninových oslav. Nabízí také řadu zvýhodněných pobytů se zaměřením na páry a milovníky relaxace.

Lanterna je skutečnou oázou klidu. Je vynikající volbou pro ty, kteří při dovolené vyhledávají intimní atmosféru, relaxaci, komfort a dokonalý servis.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Karlovský minipivovar

Karlovský minipivovar

Velké Karlovice, Východní Morava
Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava