Úvod > Co chcete dělat? > Jedinečná relaxace ve Spa hotelu Lanterna
Jedinečná relaxace ve Spa hotelu Lanterna
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Jedinečná relaxace ve Spa hotelu Lanterna

Lázně a wellness
Komfortní Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích právem patří k nejvyhledávanějším cílům wellness a romantických pobytů. Relaxujte a nechejte se hýčkat v intimním prostředí jednoho z nejmodernějších hotelů v Beskydech.

Horský Spa hotel Lanterna, nacházející se v krásné přírodě CHKO Beskydy, v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, nabízí komfortní ubytování v nadstandardně vybavených pokojích, špičkový gastronomický servis a ideální příležitost skloubit pobyt v přírodě s odpočinkem při řadě relaxačních procedur v hotelovém L-Spa. Vybrané pokoje jsou vybaveny krbem, vířivou vanou či infrakabinou.

Ubytovaní hosté mají v ceně ubytování bohaté snídaně, večeře formou bufé a neomezený vstup do hotelového L-Spa s krytým bazénem a saunovým světem a také do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény v hotelu Horal. To skýtá nepřeberné možnosti relaxace, včetně nabídky nejrůznějších typů masáží a dalších relaxačních procedur. 

Hotelová restaurace se zaměřuje na krajovou gastronomii ve svěžím, moderním pojetí. Pro náročné gurmány je zde k dispozici také zážitková restaurace Vyhlídka šéfkuchaře Pavla Václavíka nabízející tématická šestichodová menu s víny, aktualizovaná dle sezónních surovin každé dva měsíce. 

Hotel je situovaný mimo běžný ruch, zároveň ale na dosah turistických a cyklistických tras různé náročnosti. Naproti hotelu je sjezdovka Ski areálu Razula, jen cca 100 metrů je možné se napojit na síť tras pro běžkaře. Na parkovišti pod hotelem je výchozí bod nové Fotostezky Valachy, na úpatí sjezdovky je v létě otevřen dětský zábavní park Razulák. Od sezony 2016 je k dispozici také půjčovna skútrů.

Toužili jste někdy vyrazit do hor a přitom si vychutnat oběd pod širým nebem? Pak nepřehlédněte nabídku piknikového menu. Využijte hezkého počasí a vypravte se na výlet s piknikovým košem. Užijete si opravdu romantické stolování v čisté horské přírodě. Piknikový koš má v horských podmínkách podobu spíše připomínající batoh – lze ho nasadit na záda a snadno přenášet. Vedle piknikové mapy je do něj přibalena i deka.

Díky kombinaci všech služeb je hotel také oblíbeným místem pro pořádání zásnubních hostin, svateb či narozeninových oslav. Nabízí také řadu zvýhodněných pobytů se zaměřením na páry a milovníky relaxace.

Lanterna je skutečnou oázou klidu. Je vynikající volbou pro ty, kteří při dovolené vyhledávají intimní atmosféru, relaxaci, komfort a dokonalý servis.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Horské apartmány Razula ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice, Východní Morava
Pečení frgálů v Resortu Valachy

Pečení frgálů v Resortu Valachy

Velké Karlovice, Východní Morava