!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportcentrum YMCA Praha
Lázně a wellness

Sportcentrum YMCA Praha

Multifunkční sportovní zařízení nabízí širokou škálu služeb. Cvičitelky jsou velmi zkušené a cvičit spolu s nimi je radostí. Vyberte si dle nabízených hodin či osobní sympatie. Nabízíme široké spektrum sportovních, regeneračních a relaxačních služeb.
Sportcentrum YMCA je moderní multifunkční sportovní zařízení, které svoji nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nabízí široké spektrum sportovních, regeneračních a relaxačních služeb, a to ve spojení s velice příjemnými cenami. Využít můžete i bazén, kde kromě plavání pro veřejnost pořádáme lekce aqua aerobicu a 2x do roka plaveckou školu. Aqaua aerobic je jedna z nejoblíbenějších forem aerobiku - cvičí se 10x v týdnu v bazénu s hudebním doprovodem pod vedením profesionální cvičitelky.

Minutovým systémem zaplatíte pouze skutečně strávený čas ve Sportcentru a navíc dostáváte 15 - 25 minut zdarma na převlečení. Nabízíme i systém permanenetek-kontokaret, firemních karet i VIP karet. Profesionální přístup ke klientům je samozřejmostí. Naprostá čistota všech prostor sportcentra je naším krédem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019