!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Marriott hotel Praha s restaurací Midtown Grill
Ubytování

Marriott hotel Praha s restaurací Midtown Grill

Pokud si chcete v Praze dopřát pohodlí a luxus, ubytujte se v pětihvězdičkovém hotelu Marriott, který disponuje světlými a prostornými, moderně zařízenými pokoji. Hotelová restaurace Midtown Grill je svou vynikající kuchyní vyhlášená.
Prague Marriott Hotel se nachází v samém centru Prahy, v těsné blízkosti Náměstí Republiky. Hotel je proslulý prvotřídními službami a prostornými pokoji. Pokoje jsou vybavené luxusním značkovým ložním prádlem Marriott, TV s plochou obrazovkou a posezením. Všichni hosté mohou využívat posilovnu, která je otevřená 24 hodin denně.
 
Můžete také zvolit ubytování v pokoji Executive se vstupem do Executive Lounge, kde se podává kontinentální snídaně a občerstvení vyšší kategorie. Bar Bourbon nabízí pulzující a zároveň elegantní atmosféru, kde si můžete dát koktejl, rychlou svačinku nebo odpolední čaj. Do kavárny Espressamente Illy si můžete zajít na pravou italskou kávu.
 

Restaurace Midtown Grill

Restaurace Midtown Grill nabízí vysoce kvalitní steaky, šťavnaté kotlety, ryby a dary moře. Zdejší tým vám zaručí jeden z nejlepších kulinářských zážitků ve městě, při kterém zjistíte, co opravdu znamená "Chops, steaks and sea food."
 
Atmosféra pravého amerického steakhousu se ale nenavodí jen okázalým koženým nábytkem a tmavým dřevem; hlavní je maso. Hotel Marriott je jediné místo v České republice, kde se servírují steaky přímo z Creekstone Farm v USA, známé pro své prvotřídní hovězí Black Angus. Pokud se v hovězím masu nevyznáte, vězte, že Black Angus je zlatým standardem pro prvotřídní steaky — maso chutné a jemné.
 
V Midtown Grill připravuje šéfkuchař Jan Wiesner steaky na speciálním Montague steakovém grilu, známém pro své grilování při vysokých teplotách, které zachová steakům přirozené chutě a šťávy. Restaurace bývá pravidelně hodnocena v Maurerově Grand Restaurant výběru.
Zobrazit více

Provozovatel

Prague Marriott Hotel

V Celnici 8
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 888 888
Email:
prague.marriott@m...
WWW:
www.marriott.com/...
GPS:
50,088171 14,431331
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin