!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sev.en Energy for Bikers – síť nabíjecích stanic pro elektrokola
Letní sporty

Sev.en Energy for Bikers – síť nabíjecích stanic pro elektrokola

Projekt Sev.en Energy for Bikers vytváří síť nabíjecích stanic pro elektrokola, které vynikají univerzálností a uživatelským komfortem. Nacházejí se v Krušných horách, Mostě i v Ústeckém a Pardubickém kraji.
Mezinárodní energetická skupina Sev.en Energy stojí za projektem Sev.en Energy for Bikers. Jeho podstatou je vytvoření sítě nabíjecích stanic pro elektrokola, které vynikají univerzálností a uživatelským komfortem. Do provozu již bylo uvedeno prvních deset stanic při tzv. Krušnohorské magistrále a ve městě Most. V průběhu léta 2020 chce investor spustit desítky dalších stanic v Ústeckém a Pardubickém kraji, tedy v regionech, kde má své energetické provozy.
 
Síť se skládá z nabíjecích stanic PowerBox.ONE. Díky nim s sebou e-bikeři nemusejí vozit těžkou a neskladnou nabíječku, a dokonce ani propojovací kabel, který je vždy k dispozici na vyžádání u provozovatele. Z každé nabíjecí stanice lze dobíjet až čtyři elektrokola najednou.

Zařízení je vybaveno dvěma univerzálními vestavnými nabíječkami a dvěma specifickými pro pohony Bosch a Shimano, které mají vlastní nabíjecí systémy. Díky tomuto řešení je stanice kompatibilní s více než 90 % trhu elektrokol. Dobíjení v síti Sev.en Energy for Bikers je zcela zdarma.
Zobrazit více

Provozovatel

Sev.en Energy AG

V celnici 1031/4
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 183 499
Email:
info@7energy.com
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.74b.cz/
GPS:
50,088005 14,430344
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,0 hodina