Úvod > Co chcete dělat? > Kavárna Styl & Interier

Kavárna Styl & Interier

Gurmánská turistika
Kavárnu Styl&Interiér najdete v úžasné romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou. Barokním průjezdem s anděly se dostanete do kouzelné zahrady, kde na vás mezi květinami a staletými platany čeká ničím nerušené příjemné posezení.
Styl & Interier, to je krásná zahradní kavárna a designový showroom v centru Prahy. Prodávají tu krásný a široký sortiment nábytku i dekorací do domácnosti, poskytují služby profesionálních návrhářů interiérů a provozují okouzlující kavárnu. Styl & Interier se nachází u pasáže vedle rušné ulice a je jednou z nejoblíbenějších kaváren v Praze na Novém Městě. Skutečnost, že nabízí i designové předměty do interiérů je pomyslnou třešničkou na dortu.
 
Zahradní kavárna se může pochlubit bohatou zelení, rostlinami v květináčích i pohodlným proutěným nábytkem. V centru zahrady se nachází malebný zahradní altán, ve kterém si můžete vychutnat výbornou kávu, úžasné víno nebo domácí limonádu, vyrobenou z kvalitních čerstvých surovin. Nápoje a malá jídla tu podávají v nádobí z originálních S&I kolekcí.
 
A jaké designové předměty se zde nabízejí? Naleznete tu nábytek do interiéru i ven, závěsné a stojací lampy, designové osvětlení, svícny, svíčky, rámečky na fotografie, zařízení do kuchyně, nádobí, obrazy na stěny obývacích a dětských pokojů, proutěné a ratanové předměty a další zboží.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019