Úvod > Co chcete dělat? > Kavárna Styl & Interier
Gurmánská turistika

Kavárna Styl & Interier

Kavárnu Styl&Interiér najdete v úžasné romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou. Barokním průjezdem s anděly se dostanete do kouzelné zahrady, kde na vás mezi květinami a staletými platany čeká ničím nerušené příjemné posezení.
Styl & Interier, to je krásná zahradní kavárna a designový showroom v centru Prahy. Prodávají tu krásný a široký sortiment nábytku i dekorací do domácnosti, poskytují služby profesionálních návrhářů interiérů a provozují okouzlující kavárnu. Styl & Interier se nachází u pasáže vedle rušné ulice a je jednou z nejoblíbenějších kaváren v Praze na Novém Městě. Skutečnost, že nabízí i designové předměty do interiérů je pomyslnou třešničkou na dortu.
 
Zahradní kavárna se může pochlubit bohatou zelení, rostlinami v květináčích i pohodlným proutěným nábytkem. V centru zahrady se nachází malebný zahradní altán, ve kterém si můžete vychutnat výbornou kávu, úžasné víno nebo domácí limonádu, vyrobenou z kvalitních čerstvých surovin. Nápoje a malá jídla tu podávají v nádobí z originálních S&I kolekcí.
 
A jaké designové předměty se zde nabízejí? Naleznete tu nábytek do interiéru i ven, závěsné a stojací lampy, designové osvětlení, svícny, svíčky, rámečky na fotografie, zařízení do kuchyně, nádobí, obrazy na stěny obývacích a dětských pokojů, proutěné a ratanové předměty a další zboží.

Provozovatel

Kavárna Styl & Interier

Vodičkova 35
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 222 543 128
Email:
rezervace@stylain...
WWW:
www.stylainterier...
GPS:
50,081620 14,424524
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny