Úvod > Co chcete dělat? > Hugo chodí bos – ryze české hračkářství v centru Prahy
Zážitky

Hugo chodí bos – ryze české hračkářství v centru Prahy

Vyberte si kvalitní retro hračky a ostatní produkty ve Vodičkově ulici. Najdete zde jen české hračky a doplňky. Stovky hodin pečlivého výběru každého kousku dělají z Huga místo, kde nesáhnete vedle, ať už máte děti, nebo chcete zavzpomínat na své dětství.
V „Hugu“ koupíte jen české hračky a doplňky, protože jeho zakladatelům dává smysl podporovat lokální výrobu a rozvíjet bohatou tradici. Vše, co zde najdete, bylo vyrobeno "fair trade" a s minimální uhlíkovou stopou. Vysoká kvalita výrobků samotných pak umožňuje to, že se z takových hraček radovat i děti vašich dětí.
 
Hugo chodí bos miluje retro, obdivuje tradici a podporuje vývoj. Provozovatelé se podílí na limitovaných edicích a návrzích nových produktů. Pomáhají také stávajícím i novým výrobcům inovovat obaly a pilovat marketing.
 
Co zde seženete? Tak například legendární „céčka“, hračky na klíček, plechová autíčka, krasohled, Igráčky s veškerým příslušenstvím, logické hry, barevné kuličky na kolo, hračky do vany i k rybníku, nafukovací hračky Libuše Niklové, káči a vlčky, autíčka, lodě, letadla, lanovku traktory i garáž, klasický stolní fotbal nebo hokej, hliněné kuličky… a stavebnice všeho druhu. Nechybí ani vystřihovánky, sady pro modelování, skládačky a omalovánky. Najdete tu i první hudební nástroje pro nejmenší děti (trubky, dětské kytary, xylofony nebo kazoo) či loutková a maňásková divadélka.
 
Vedle prodejny funguje v ulici Milady Horákové 26 i Opravna hraček. Můžete si nechat spravit hračky ze sortimentu Huga a jim podobné, elektronické ale ne.