Úvod > Co chcete dělat? > Pizzerie Fresh Point Pizza v Dejvicích
Gurmánská turistika

Pizzerie Fresh Point Pizza v Dejvicích

Příjemný personál, kvalitní suroviny přímo z Itálie a pizza, která vás zasytí. To jsou výhody Fresh Point Pizzy na rohu Náměstí Svobody a ulice Národní Obrany v Praze 6.
Freshpoint v Dejvicích si vás získá dobrými kombinacemi surovin, specifickou a přátelskou obsluhu i malou venkovní terasu. Pizza je zde obrovská, připravovaná z opravdu kvalitních a čerstvých surovin, těsto je naprosto dokonalé a při objednání jedné pizzy si můžete poručit dva typy pizzy (každý druh na jednu půlku). Pizzu si pak můžete dochutit domácím chilli-olivovým olejem a solí a pepřem z mlýnků.
 
Pizzerie nabízí velké množství pizzy vyráběné dle tradičních italských receptů a z nejlepších surovin od zahraničních i českých dodavatelů. Pokud budete mít chuť na sladkou tečku, určitě ochutnejte domácí dezerty různých druhů.

Obsluha je velmi milá a vstřícná a to i během obědových hodin, kdy se tohle místo pořádně zaplní. Restaurace a prostory jsou vždy čisté a je zde o vás hezky pečováno. Ne nadarmo dostala dejvická pizzerie ocenění od Rádia Kiss Hády ocenění "Pražská trefa", která potvrzuje kvalitu vyráběných pizz a příjemné prostředí v restauraci.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí