Úvod > Co chcete dělat? > Keramický ateliér Praha
Zážitky

Keramický ateliér Praha

Ve výtvarném keramickém ateliéru se pořádají pravidelné keramické kurzy pro začátečníky i pokročilé.
Současná keramická výroba v městské části Praha 6 se nyní pyšní moderně vybavenou provozní částí s hrnčířskými kruhy, keramickou pecí a glazovnou, modelovací místností určenou pro tvorbu i keramické kurzy.

Příjemný prostor ateliéru těží z vysoce položených stropů s dřevěným patrem a z velkých výkladních oken, které nejenže prostor prosvětlují denním světlem, ale zároveň umožňují pohled přímo do keramické výroby všem kolemjdoucím.

Naleznete tady také kompletní sortiment náčiní, pomůcek a výtvarných potřeb pro výrobu keramiky. Prodej potřeb pro keramiky zahrnuje kompletní hrnčířské sady, ale i samostatné dřevěné čepele, děrovače, modelovací očka, špachtle, dřevěná hladítka a mnoho dalších modelovacích a řezacích nástrojů.

Prodej výtvarných potřeb pro keramiky je doplněn velkým výběrem práškových glazur pro dekorační úpravy keramiky i pro běžné dokončovací práce. Na výběr se nabízí mnoho barevných provedení i vlastností práškových glazur.

Vedle samotných nástrojů u nás na objednávku zakoupíte také nové i bazarové hrnčířské kruhy a další vybavení keramických dílen.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí