!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Luxusní TeePee Spa u Pyskočel
Ubytování

Luxusní TeePee Spa u Pyskočel

Luxusně zařízené teepee s venkovními lázněmi – cedrovou saunou a vířivkou, se sluneční i vyhlídkovou terasou a grilem Taranis. To je galmping v Posázaví. Užijte si odpočinek v náručí přírody!
Luxus v teepee ve stylu glampingu si můžete užít v malebném Posázaví. Vyrazit můžete buď ve dvou nebo i v partě, v teepee se v pohodě vyspí až 5 osob. Strávit příjemné dny plné relaxace a pohodlí zde lze od zimních mrazů až po letní vedra.

Oproti indiánským obydlím však zde najdete sprchový kout, toaletu, lednici naplněnou vybranými vínky a dobrotami z naší produkce, peletová kamna s plně automatickým komfortním provozem a ručně vyrobený nábytek ze surového dřeva.

TeePee&Spa najdete v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. V docházkové blízkosti se nachází Národní přírodní rezervace Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Překvapí vás zachovalé bučiny (jsou zde přes 250 let staré mohutné buky!) a suťové lesy, často s pralesovitou strukturou. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.
 

Sauna, terasa a gril

A aby těch zážitků nebylo málo, k dispozici tu budete mít také saunu, venkovní sprchu, vířivku a terasu s grilem. Vířivka i sauna je zhotovena z cedrového dřeva ceněného už ve starověku. Dřevo obsahuje pryskyřici, která mu propůjčuje svou typickou, nádhernou vůni. Cedrové dřevo má navíc antibakteriální a protizánětlivé účinky, dokáže zklidnit a uvolnit celý nervový systém a značně posílit imunitu.
 

Přírodní voňavé spa

Voda čerpaná ze starého vrtu hlubokého téměř 120 m ve spojení s cedrovým dřevem vytváří nezapomenutelnou medově zbarvenou lázeň. Teplotu lázně i sauny si sami regulujete topením ve speciálních kamnech na dřevo. A po saunování se zchladíte pod venkovní sprchou.
 

Příbytek indiánů

Teepee (též týpí, tee-pee nebo tepee) bylo obydlím Indiánů Velkých plání a přilehlých oblastí. Samotné slovo pochází z lakotštiny a jeho původní význam je prostě obydlí. Základ teepee tvoří velká plachta, kterou indiáni sešívali z bizoních kůží a později z látky kupované u bělochů, napnutá na 9–20 dlouhých dřevěných tyčích do tvaru kužele.
Zobrazit více

Provozovatel

TeePee Spa

Pyskočely 32
281 63 Vlkančice
Tel.:
+420 607 731 117
Tel.:
+420 604 355 292
Email:
info@teepee-spa.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.teepee-spa.cz
GPS:
49,879074 14,864375
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Vlkančice, Střední Čechy
Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Sázava, Střední Čechy
Hotel Sázava v městečku Sázava

Hotel Sázava v městečku Sázava

Sázava, Střední Čechy