Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Glampingová Chata Hejlovka
Ubytování

Glampingová Chata Hejlovka

Hejlovka je zážitková chata, která vyrostla u lesa nedaleko Sázavy a podle toho, co vše nabízí, by snadno mohla mít i pět hvězdiček.
Netradiční a nepřehlédnutelná. Tak by se dala popsat červená Chata Hejlovka, která nedávno vyrostla v blízkosti Sázavy. Kromě zahrady s vyhřívaným bazénem, vířivkou a grilem si odsud rozhodně odvezete vzpomínku na vytříbený design interiéru. Chata vás bude hýčkat vytápěnou podlahou, oboustranně proskleným krbem, stolem z jamajského ořechu, kvalitním audiem od Bang and Olufsen, klimatizací, kterou uvítáte v horkých dnech a plně vybavenou kuchyní. A až pak vystoupáte do ložnice v prvním patře, užijete si spánek na fantastických Hastens postelích.
 
Koupelna je obložená červeným travertinem, pyšní se prosklenou saunou a stropním výhledem směrem do oblak. Horní patro se dvěma ložnicemi je zase ozvláštněné ateliérovými okny, takže o denní světlo není nouze. Tady je zkrátka všechno důmyslně promyšleno a doplněno chytrými systémy, takže i ti nejnáročnější návštěvníci odjíždění nadmíru spokojeni.
 
Pro ty z vás, kteří rádi jezdí za sportem nabízí hned několik sportovních aktivit, jako jsou tenis a badminton na antukovém hřišti hned vedle chaty. A jestli hledáte nějaký sport v terénu, doporučujeme cyklotoulky v místních posázavských lesích. Pro rodinu s dětmi je k dispozici dětské hřiště, které zabaví vaše ratolesti, zatímco vy si užijete ranní plavání v bazénu s protiproudem, který lze využít i jako vířivku. Hned po plavání ho můžete ukrýt pod jezdící terasu, která je svou velikostí tak trochu tanečním parketem.

Provozovatel

Chata Hejlovka

Pyskočely 127
281 63 Vlkančice
Tel.:
+420 733 737 344
Email:
info@chatahejlovk...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://chatahejl...
GPS:
49,879927 14,865387
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Posázaví
Tipy na výlet:
Vlkančice a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Zimní prohlídky huti František na Sázavě

Centrum sklářského umění v Huti František v Sázavě nabízí expozici skla, rezidenční pobyty pro výtvarníky, kurzy pro širokou veřejnost, workshopy, sympozia, konference a další aktivity prezentující sklářské řemeslo.
Sázava, Středočeský kraj

Meteorický roj Geminidy

Prosincové Geminidy patří k nejaktivnějším meteorickým rojům v roce. Adiant Geminid se nachází východně od dvou nejjasnějších hvězd souhvězdí Blíženců, hvězd Castor a Pollux.
Ondřejov, Středočeský kraj

Adventní a vánoční prohlídky hradu Český Šternberk

Přijďte se podívat na svátečně vyzdobený hrad, připomeňte si význam, zvyky a průběh adventního období a poznejte, jak se na hradě prožíval advent a slavily Vánoce za první republiky.
Český Šternberk, Středočeský kraj

Adventní a vánoční prohlídky hradu Český Šternberk

Přijďte se podívat na svátečně vyzdobený hrad, připomeňte si význam, zvyky a průběh adventního období a poznejte, jak se na hradě prožíval advent a slavily Vánoce za první republiky.
Český Šternberk, Středočeský kraj

Hradiště Černé Budy na Krkavčích skálách u Sázavy

Pravěké hradiště Černé Budy se nachází na skále nad meandrem Sázavy, severozápadně od Sázavského kláštera a jihovýchodně od Pyskočel, na pravém břehu řeky. Pod hradištěm objevíte nádhernou vyhlídku na řeku Sázavu a přilehlé údolí s železniční tratí.
Sázava, Středočeský kraj

Tábořiště U hrocha – ideální zázemí pro vodáky

Jste milovníkem přírody, klidu, tekoucích voda a kopcovité krajiny? Nevyhledáváte luxus hotelů a penzionů, ale rádi se probouzíte za zpěvu ptáků a večer pozorujete noční oblohu? Chystáte se vyrazit na Sázavu. Pak jste na správném místě.
Sázava, Středočeský kraj

Kostel sv. Jakuba Většího ve Stříbrné Skalici

Kostel sv. Jakuba v Rovné je jeden z nejkrásnějších a nejdochovanějších románských kostelíků v Čechách s unikátní uměleckou výzdobou z 12. a 13. století.
Stříbrná Skalice, Středočeský kraj

Kaple sv. Prokopa a studánka Vosovka v Sázavě

Jen necelé 2 km jihozápadně od Sázavského kláštera příjemnou cestou, která sleduje tok řeky Sázavy najdete kapličku sv. Prokopa nad studánkou jménem Vosovka. Její jméno je prý odvozeno od osiky, které se daří v blízkosti vody.
Sázava, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Paseca – glampingové ubytování v přírodě

Jedinečné ubytování v minimalistickém domku v srdci malebné krajiny Posázaví. Přímo z luxusní postele Hastens můžete pozorovat ten nejlepší výhled na západ slunce nad lesem.
Vlkančice, Středočeský kraj

Luxusní TeePee Spa u Pyskočel

Luxusně zařízené teepee s venkovními lázněmi – cedrovou saunou a vířivkou, se sluneční i vyhlídkovou terasou a grilem Taranis. To je galmping v Posázaví. Užijte si odpočinek v náručí přírody!
Vlkančice, Středočeský kraj

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Přijeďte relaxovat do stromového domku Strom house v Posázaví a nabrat životní energii do náruče přírody a zažít nevšední romantiku v korunách stromů! Vychutnejte si večer nad hlavami pasoucích se srnek a za tajuplného houkání soví rodinky.
Vlkančice, Středočeský kraj

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě nabízí výborná jídla české i mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí. Restauraci s dlouhodobou tradicí a nabízenou kvalitou připravovaných pokrmů najdete v blízkosti řeky Sázavy s velmi dobrou dostupností z centra města.
Sázava, Středočeský kraj