Úvod > Co chcete dělat? > Stromhouse – stromový domek v Posázaví
Ubytování

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Přijeďte relaxovat do stromového domku Strom house v Posázaví a nabrat životní energii do náruče přírody a zažít nevšední romantiku v korunách stromů! Vychutnejte si večer nad hlavami pasoucích se srnek a za tajuplného houkání soví rodinky.
První pyskočelský Stromhouse najdete v malebném Posázaví v osadě Pyskočely asi 45 km jihovýchodně od centra Prahy, mezi městem Sázava a Stříbrnou Skalicí. Nabízí unikátní výhled na Národní přírodní rezervaci Ve Studeném na levém údolním svahu řeky Sázavy. Dostatečná dynamika přirozené obnovy a vysoká rozmanitost dřevin nabízí domov mnoha druhům živočichů i ptactva.
 
Ubytování v korunách stromů je absolutním návratem k přírodě bez připojení k síti elektrické energie a vody. Vinotéka, lampičky a vařič jsou přesto k dispozici, stejně jako pitná voda. Osprchovat se můžete v přírodní sprše přímo pod obydlím. Stromhouse je možné lehce temperovat pomocí kamínek, ale za chladného počasí doporučujeme přibalit teplé oblečení. Ubytovací kapacita jsou 2 osoby a 2 přistýlky.
 
V lesním prostředí je připraveno také příjemné posezení s ohništěm a grilem, kde pro vás mohou být připraveny kvalitní suroviny od místních farmářů pro dokonalý gurmánský zážitek.
 
Minibar nabízí širokou škálu alkoholických i nealko nápojů. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně typu „Economy“, která obsahuje máslo (i pomazánkové nebo žervé), šunku (98% masa), plátkový sýr, vločky, müsli, džus,  ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo. Kávu a čaj máte k dispozici po celou dobu pobytu. Za příplatek 150 Kč na osobu vám zde připraví snídani „Královskou“, která je rozšířena o kvalitní jogurty, minimálně 3 druhy uzeniny a paštiky (vše od místního vyhlášeného řezníka a uzenáře s vlastní výrobou tradičním způsobem) a min. 4 druhy sýrů.
Zobrazit více

Provozovatel

Stromhouse

Pyskočely 32
281 63 Vlkančice
Email:
info@stromhouse.cz
WWW:
www.stromhouse.cz
GPS:
49,878498 14,867360
 
 

Vstupné

Poznámka:Cena za ubytování: 3.900 Kč/2 osoby/noc včetně snídaně
Cena přistýlky: 250 Kč/osoba/noc včetně snídaně

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Luxusní TeePee Spa u Pyskočel

Luxusní TeePee Spa u Pyskočel

Vlkančice, Středočeský kraj
Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Sázava, Středočeský kraj
Hotel Samechov v Posázaví

Hotel Samechov v Posázaví

Chocerady, Středočeský kraj