Úvod > Co chcete dělat? > Relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov

Relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov

Ubytování
Nový relaxačně-pobytový areál Sázavský ostrov ve městě Sázava najdete v krásném přírodním prostředí Středního Posázaví. Hosté i návštěvníci ocení přímo v areálu nejen oblíbenou restauraci, množství sportovišť a atrakcí na volný čas, ale i další možnosti, jak strávit příjemný den či dovolenou.
Areál nabízí stále se rozšiřující škálu možností zábavy jak zájemcům o kulturní vyžití nebo posezení u grilu či otevřeného ohniště, tak třeba sportovním nadšencům, maminkám s dětmi, školám, školkám, firemním skupinám, náhodným příchozím či zájemcům o zdravý životní styl.

V areálu se nachází stylová taverna s terasou a s příjemným posezením u otevřeného ohniště. Taverna nabízí hotová jídla, minutky, grilované speciality a třeba i rožnění selete nebo rauty s živou hudbou. Taverna nabízí také zajištění rodinných i firemních oslav a večírků. Velmi oblíbené je také pořádání svatebních oslav.

Areál poskytuje dále možnost ubytování, pronájem restaurace či celého areálu a v neposlední řade i pomoc při plánování a organizaci oslavy (sestavení menu, výzdoba, konzultace).

Možnosti ubytování:
  • Apartmány (sedm čtyřlůžkových a jeden dvoulůžkový s možností přistýlek) s vlastní terasou, vybavenou kuchyňkou, vlastní sprchou a sociálním zařízením, možnost připojení na internet.
  • Mobilní domy (šest čtyřlůžkových) s vlastní terasou, vybavenou kuchyňkou, vlastní sprchou a sociálním zařízením.
  • Pokoje (šest dvoulůžkových, devět třílůžkových a devět čtyřlůžkových) moderně zařízené, s TV a možností připojení na internet.
  • Podsadové stany (v letní sezóně celkem 19 dvoulůžkových stanů), k dispozici společné sociální zařízení včetně sprch, ohniště,dřevo.
  • Kemp - celoročně možnost parkování karavanů a obytných přívěsů i dlouhodobě, celoroční možnost stanování, k dispozici společné sociální zařízení včetně sprch, ohniště.
Sázavský ostrov nabízí ideální podmínky pro rodinnou rekreaci, která uspokojí požadavky dospělých i dětí. Přímo v areálu je k dispozici několik sportovišť a atrakcí (dětské hřiště s lanovkou, fotbalové, nohejbalové a volejbalové hřiště, obří trampolína, ping-pong, ruské kuželky atd.).

V blízkém okolí Sázavy se zase nachází množství historických a kulturních památek jednoduše dostupných autobusem i oblíbeným Posázavským pacifikem.

Milovníky přírody určitě potěší známé cyklotrasy a turistické stezky (červená, zelená, modrá a žlutá), děti pak koupání nebo projížďka šlapadlem či pramicí po řece. Na své si přijdou i houbaři a rybáři.

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Hostinec Za Vodou v Sázavě

Sázava, Střední Čechy
Hotel Sázava v městečku Sázava

Hotel Sázava v městečku Sázava

Sázava, Střední Čechy
Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Stromhouse – stromový domek v Posázaví

Vlkančice, Střední Čechy
Tábořiště Na Břečkárně v Ratajích nad Sázavou

Tábořiště Na Břečkárně v Ratajích nad Sázavou

Rataje nad Sázavou, Střední Čechy