Úvod > Co chcete dělat? > Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock Zlín
Lezecká stěna
"> Lezecká stěna "> Obchod "> Kavárna "> Stena "> Stena "> Stena "> Koncert "> Kafébar "> Lezecké kroužky pro deti "> Skalní kurzy "> Lezecké závody "> Lezecké kroužky pro deti "> Kafébar "> Obchod
Přidat foto
Letní sporty

Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock Zlín

Lezecká stěna Vertikon-Siging Rock se nachází ve Zlíně nedaleko centra. Patří mezi nejvyšší umělé stěny v České republice. Lezení na stěně je určeno jak pro začátečníky, tak i zkušené lezce, kteří si v lezeckém centru mohou vyzkoušet svou zdatnost. Pro začátečníky jsou určeny seznamovací kurzy.

Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock se nachází ve Zlíně kousek od nákupního centra Čepkov. Můžete zde trénovat na 16 metrů vysoké stěně, kde si vyberete různě obtížné cesty

Služby:

  • lezecké kurzy (jednorázové, výukové)
  • lezecké kroužky pro děti
  • narozeninové oslavy pro děti i dospělé


Pro začátečníky je připravena široká škála kurzů, při kterých si pod vedením zkušeného instruktora můžete vyzkoušet lezení na umělé stěně. Využít mohou také Seznamovací lezecký kurz na skalách – jednodenní lezecký kurz bezpečného lezení na skalách v okolí Zlína.

Pokročilým lezcům je umožněno využít instruktora pro individuální trénink a zdokonalit se v lezení na umělých stěnách nebo přímo na skalách. 

Součástí lezeckého centra je kafébar, kde se můžete občerstvit.  V nabídce kafébaru jsou nealkoholické nápoje, pivo, teplé nápoje, dezerty, tousty, pizza a další pochutiny. V případě, že se potřebujete vybavit na skály nebo do přírody, můžete využít obchůdek, ve kterém je stálá nabídka lezeckých potřeb, batohů, obuvi a outdoorového oblečení. Lezecké centrum je možno pronajmout pro konání soukromých akcí nebo teambuildingu. Rádi zde pro vás připraví i firemní akci na míru.

Ubytování a restaurace v okolí