!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Letecký simulátor Messerschmitt Bf 109 v Praze
Zážitky

Letecký simulátor Messerschmitt Bf 109 v Praze

Splňte si sen a staňte se na chvíli vojenským pilotem z 2. světové války. Zažijete vzrušující letecké souboje s legendárním německým letounem Messerschmitt Bf 109. Simulátor, jako jeden z mála určených pro veřejnost na světě, naleznete na Praze 7 – Holešovicích.
Kabina simulátoru je přesnou replikou kokpitu Bf 109. Palubní deska a veškeré ovládací prvky letadla byly vyrobeny dle původních výkresů. V různorodých scénářích z druhé světové války budete mít možnost zažít typické mise pilota německé Luftwaffe. Podle časového období a operací se setkáte s různorodými bojovými misemi a také odlišnou nepřátelskou technikou.

Během letu na simulátoru se tak střetnete například s letouny Spitfire, IL-2 Sturmovik či P-51 Mustang a bombardéry jako B-17 Flying Fortress či Avro Lancaster. Zážitkem vás provede zkušený instruktor. Vizualizace prostředí, zajištěna HD projekcí, dokreslí celkovou atmosféru jedinečného letu, promítaného na 2,5 metrovou projekční plochu. Součástí je perfektní multikanálový systém zvuku 7.1. Pro dokreslení reálného pocitu chvění a hluku v kabině je dále simulátor vybaven vibračním systémem v sedačce. Simulátor je vhodný i pro děti zhruba od věku 12ti let.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí