Úvod > Co chcete dělat? > Pravidelná představení pro děti v kině Aero
Zážitky

Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Kino Aero připravilo pro rodiče s dětmi pravidelný cyklus Aero dětem. Každou neděli nabízí zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak přijdou na řadu hry a hříčky, výtvarná i dramatická činnost a hlavně spousta zábavy!
Kino Aero je kinem dobrých filmů a jedním z nejstarších filmových klubů v ČR. Měsíčně uvádí minimálně 60 různých titulů, rozsáhlé retrospektivy režisérů a jednorázové projekce filmů, které nejsou v české distribuci.

Pro rodiče s dětmi nabízí kino každou neděli zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak pod dohledem zkušených lektorů přijdou na řadu hry a hříčky, soutěže, výtvarná či dramatická činnost, zpívání, povídání, malování a hlavně spousta zábavy!

Rodiče si zatím od svých ratolestí mohou odpočinout v Aero baru. Program je vhodný pro děti od 4 do 12 let.

Baby bio – pravidelná dopolední představení

Vemte s sebou své děti do sálu, třeba v kočárku. Speciální projekce se sníženou hladinou zvuku a částečným osvětlením nabízejí útulnou atmosféru pro děti, ale zároveň dávají rodičům prostor věnovat se jak filmu, tak dětem (např. v akutních případech, kdy je potřeba přebalit).

Každou středu od 10:00 hodin mohou mít maminky a tatínkové své děti na dosah, zároveň se mohou dívat na celovečerní "dospělácký" film a nikdo se na ně nebude zlobit, když během sledování filmu budou řešit rodinné či akutní výchovné záležitosti. S tím se v Areu počítá.

Provozovatel

Kino Aero

Biskupcova 31
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 271 771 349
Email:
info@kinoaero.cz
WWW:
www.kinoaero.cz
GPS:
50,090172 14,471915
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
 

Časová náročnost

1,5 hodiny