!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Rinceoirí – kurzy irského tance a stepu v centru Prahy
Životní styl

Rinceoirí – kurzy irského tance a stepu v centru Prahy

Co takhle zkusit něco originálního? V irském tanci a stepu najdete sportovní odreagování a dokonalý rytmus ve spojení s elegancí. Přijďte si vyzkoušet energický irský tanec a step s Rinceoirí Irish Dance Academy.
Rinceoirí je nejstarší taneční klub zabývající se irskými tanci v České republice. Již od roku 1997, kdy vznikl jako občanské sdružení, se věnuje šíření irské taneční kultury.

Rinceoirí pořádá lekce irských tanců a stepu pro děti i dospělé, pro všechny úrovně pokročilosti. Tanečníci se během roku naučí sólové i tradiční týmové tance, mohou se zúčastnit mezinárodních soutěží a vystoupení.

Ve třídách různé pokročilosti se irskému tanci a stepu učí zhruba 100 tanečníků. Škola je jako jedna z mála v ČR registrována pod světovou organizací An Coimisiún le Rincí Gaelacha a v současné době v ní vyučují dvě kvalifikované lektorky s mezinárodním certifikátem T.C.R.G.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Kulaťák

Kulaťák

Praha 6, Praha
Ristorante da Emanuel

Ristorante da Emanuel

Praha 6, Praha