!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Paintball v Praze 4
Zážitky

Paintball v Praze 4

Přímo v centru Prahy, u náměstí Bratří Synků, si můžete užít klasické paintballové hry, ale také hry se scénářem. Vydejte se na průzkum různých scenériích nebo vyzkoušejte sportovní hřiště, kde probíhají tréninky sportovního paintballu pod záštitou paintballové akademie.
Krytá paintball (reball) aréna u náměstí Bratří Synků nabízí 3 hřiště - Vietnam, Přístaviště, Sportovní s (nafukovacími překážkami. Prostor tradičně využívají filmaři, např. ve filmu Wanted zde hrála i Angelina Jolie.

K dispozici jsou zde hráčům šatny a vytápěné zázemí s občerstvením, nabízí se zde také možnost použití sprch, či tréninkové centrum pro sportovní paintball. Zastřešený prostor umožňuje hru za každého počasí. Parkování je možné přímo v areálu.

V paintball aréně se o vás postarají organizátoři s profesionálním přístupem. Minimální počet osob na hru je 8 hráčů. Na hřišti se užívají speciální gumové kuličky (reball), které vykazují letové vlastnosti odpovídající klasické paintball kuličce, akorát nezanechávají barevné skvrny.

Možnosti hraní
1. varianta:
2 hodiny hry, zbraň s pohonem, termální maska, overal, paintball rukavice, služby organizátora a neomezená munice: 700 Kč za osobu.

2. varianta:
3 hodiny hry, zbraň s pohonem, termální maska, overal, paintball rukavice, služby organizátora a neomezená munice: 1000 Kč za osobu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 1. 10. 2019