Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Zlý Časy v Praze – Nuslích
Gurmánská turistika

Restaurace Zlý Časy v Praze – Nuslích

Příjemná restaurace Zlý Časy v pražské čtvrti Nusle nabízí českou kuchyní a především bohatý výběr čepovaného piva z minipivovarů. Jedná se o kultovní místo pro všechny pražské znalce piva.
Útulná a vyhlášená hospůdka nedaleko náměstí Bratří Synků je malým pivním rájem a své pivo si zde najde opravdu každý milovník tohoto moku. Na 48 kohoutkovém čepu objevíte piva ze středních, malých či rodinných pivovarů z Čech a Moravy. Česká nabídka piv je rovněž doplněna širokým sortimentem lahvových piv ze všech koutů světa.

Zlý časy jsou členem Aliance P.I.V. (Pivně Inteligentních Výčepů), která je zárukou, že se zde obsluha o čepovaná piva vzorně stará. Restaurace nabízí polední menu a večeře. V letním období potěší příjemná zahrádka. Ochutnat zde můžete například piva těchto značek: Matuška Raptor, Břevnov IPA, Únětické pivo nebo Vyškovský Generál. Samotná pivnice se dělí na dvě části. Kuřáckou a nekuřáckou, které jsou od sebe striktně oddělené.

Vedle pivnice najdete také originální "pivkupectví", ve kterém si denně od 12:30 do 20:30 můžete nakoupit nejrůznější lahvová piva. V nabídce je přes 300 různých lahví piv.

Ubytování a restaurace v okolí