!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > AvvY atelier - výtvarné kurzy
Kultura

AvvY atelier - výtvarné kurzy

AvvY atelier nabízí výtvarné kurzy pro začátečníky i pokročilé bez rozdílu věku pod vedením zkušených a kvalifikovaných lektorů.
AvvY atelier výtvarné výuky působí pod vedením akadem. soch. Jiřího Jandy již patnáct let. Své zkušenosti předáváme každému, kdo se chce skutečně naučit kreslit, malovat, modelovat nebo se zlepšovat ve výtvarných technikách.

Pomáháme každému nalézt a rozvíjet své nadání a objevit vlastní výtvarný projev. Naučíme vás kvalitní základy tradičních technik, na kterých můžete dlouhodobě stavět vlastní tvorbu.Našimi lektory jsou profesionální umělci a zkušení pedagogové, kteří vám předají své odborné zkušenosti. Zájemce o studium na střední a vysoké výtvarné škole připravíme k příjimacím zkouškám – 90% našich studentů bylo do škol přijato!

Nabízíme výuku klasických výtvarných technik a postupů, interaktivních dvoudenních dílen na různá témata či týdenní relaxační výtvarné pobyty u moře a na českém venkově.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí