Úvod > Co chcete dělat? > Kavárna a pražírna kávy Dos Mundos
Gurmánská turistika

Kavárna a pražírna kávy Dos Mundos

Na pražské Letné se nachází kavárna Dos Mundos s velice originálním interiérem, kterému dominuje výrazná grafika za barem. Pohodovou atmosféru dotvářejí výlohy, jež jsou vyplněny houpačkovými systémy v červené barvě. O designovou stránku se zde zasloužil Architektonický ateliér +arch.
Dos Mundos znamená ve španělštině „Dva světy“. Společnost Dos Mundos provozuje nejen kavárnu, ale také pražírnu kávy, která se nachází na Praze 2. I zde se tedy setkávají dva světy – svět zelené kávy a svět té pražené. V pražírně jsou možné konzultace ohledně pražení a domácí přípravy kávy a pro zájemce se zde pořádají i praktické kurzy. Přímo v pražírně si zákazníci kromě balené kávy mohou vychutnat i filtrovanou kávu a také drobné delikatesy.

Také v Praze, ale na Letné, se pak nachází Dos Mundos kavárna, která nabízí kávy z různých koutů světa – od guatemalských sopek ve střední Americe, přes hory Etiopie až po ostrovy Indonésie. Kromě výběrové kávy si zde zákazníci mohou pochutnat na domácím koláči, dortu nebo sladké snídani či večeři.
 

Provozovatel

Kavárna a pražírna kávy Dos Mundos

Milady Horákové 38
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 732 243 223
Email:
kava@dos-mundos.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.dos-mundos.cz
GPS:
50,099915 14,427916
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Časová náročnost

1,5 hodiny