Úvod > Co chcete dělat? > Taneční škola Angelo Repilado – salsa jako na Kubě
Zážitky

Taneční škola Angelo Repilado – salsa jako na Kubě

Taneční škola Angelo Repilado nabízí kurzy kubánské salsy v pravém kubánském stylu. Jedinečný styl Angela je zárukou toho, že se na kurzu budete cítit jako v ulicích Havany. Kdy jindy máte možnost tančit se skvělým kubánským tanečníkem a výborným učitelem?
Kurzy trvají 60 minut po dobu 8 týdnů a postupně na sebe navazují. Naučíte se první kroky a také jednotlivé taneční figury, ale zejména získáte lehkost v tanci a pocit souznění se svým tělem a s vaším tanečním partnerem. Angelo vyučuje sám nebo s taneční partnerkou a všechny jeho kurzy jsou nabité energií a radostí z tance. Kubánské rytmy si vás zcela podmaní, až nebudete věřit tomu, že už lekce končí. Nebojte se, Angelo mluví roztomilou češtinou a jeho vysvětlení budete určitě rozumět.

Angelo pochází z umělecké rodiny – je potomkem velikána kubánské a celosvětové hudby a držitele Grammy, Francisca Repilado – vystupujícího pod uměleckým jménem Compay Segundo a tanci se věnuje od dětství. Výuce  se věnuje od roku 2001 a jeho bohaté zkušenosti jsou garancí toho, že jakmile se salsou začnete, budete chtít tančit stále více.  Salsa je tanec návykový a pod vedením Angela mu zcela propadnete, jeho nadšení a vášeň pro tanec jsou totiž přenosné. Na kurzech Angela  "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a velmi pravděpodobně na vás dýchne i srdce unášející a pulzující atmosféra filmu Buena Vista Social Club.

Tančí se v Casa Angelo, 200 m od Veletržního paláce nahoru po ul. Veletržní z ulice Milady Horákové. Tram na zastávku Kamenická a 50m zpět pod zastávkou pokračujete kolem kina OKO cca 300 m.

Provozovatel

Casa Angelo

Fr. Křížka 25
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 602 691 465
Email:
info@angelo-salsa.cz
WWW:
www.angelo-salsa.cz
GPS:
50,101188 14,430063
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 140 Kč

Poznámka:Cena kurzu 1 450 Kč/osoba, 2 800 Kč/pár.

 

Časová náročnost

1,0 hodina