Úvod > Co chcete dělat? > Jóga a pilates Letná
Životní styl

Jóga a pilates Letná

Jógové studio uprostřed Letné, Prahy 7. Jóga pro začátečníky, jóga pro rodiče s dětmi, jóga pro bolavá záda a mnoho dalšího. Poznejte moderní prostor, kvalitní lektory, zajímavé lekce a workshopy pro všechny věkové kategorie. Uvolněte se, protáhněte a načerpejte novou energii.
Studio Jóga Letná je multifunkční prostor pro všechny, kteří se zajímají o jógu, ale i jiné pohybově – kreativní aktivity. Jóga Letná není pouze jógovým studiem. Naleznete u nás i lekce pilates, zdravého cvičení a posilování, sebevzdělávací kurzy různých témat či soukromé hodiny.

Chceme vytvářet příjemnou komunitu lidí s podobnými zájmy o zdravý životní styl, seberozvoj, spokojenost a vyrovnanou mysl. Jsme otevřeni nejenom “mladé krvi”, ale i maminkám s dětmi a seniorům. Chceme přiblížit jógová a další zdravá cvičení člověku žijícímu běžný, městský život.

Máme rádi profesionalitu a zakládáme si na certifikovaných lektorech, ale stejně tak důležitá je pro nás dobrá atmosféra na lekcích a v prostoru studia. Máme rádi upřímnost, otevřenost, legraci, jednoduchost a smysluplné aktivity.

Provozovatel

Jóga Letná

Dobrovského 20
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 723 154 573
Email:
info@jogaletna.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jogaletna.cz
GPS:
50,099241 14,425640
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 160 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Rodinné vstupné: 160 Kč

Poznámka:Přijímáme platbu Sodexo šeky a Multisport kartou

 

Časová náročnost

1,0 hodina