Úvod > Co chcete dělat? > Karlovy Vary Region Card – poznejte Karlovy Vary i celý Karlovarský kraj
Kultura

Karlovy Vary Region Card – poznejte Karlovy Vary i celý Karlovarský kraj

Kupte si turistickou kartu a zdarma pak navštěvujte památky, galerie, muzea ad. To vše včetně bezplatné dopravy v Karlových Varech a v Mariánských Lázních.
Karlovy Vary Region Card je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení v Infocentru města Karlovy Vary, Infocentru Mariánské Lázně, Infocentru Františkovy Lázně, Infocentru Loket, v Infocentru dopravního terminálu Cheb, u některého z patnerů z řad karlovarských hotelů i regionálních ubytovatelů nebo on-line na webu karty máte s možnost bezplatně navštívit více než 40 míst – galerie, muzea, historické památky, tradiční výrobu či sportovní areály – a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. V nabídce je zároveň více než 40 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby, sport.

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, součástí Karlovy Vary Region Card je také bezplatná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Karta vám slouží nejen jako jízdenka městské dopravy, ale umožňuje zdarma cestovat lanovkou na Dianu či lanovkou Imperial, můžete se s ní projet populárním autovláčkem v obou zmíněných městech. 

Můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji lze jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (2+2).

Ubytování a restaurace v okolí

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj