Úvod > Kalendář akcí > Výhodná nabídka turistické karty Karlovy Vary Region Card
Karlovy VARY REGION CARD
"> Karlovy VARY REGION CARD
11.2.
31.12.
Přidat foto
Společenské akce

Výhodná nabídka turistické karty Karlovy Vary Region Card

Navštivte světoznámé lázně a poznejte Karlovarský kraj. Využijte jedinečné nabídky turistické karty.
Míříte na západ Čech a také patříte mezi milovníky historických památek, populárních turistických míst, atraktivních destinací s tradicí a zajímavou minulostí? Pak byste měli v rukou držet turistickou kartu Karlovy VARY REGION CARD. Nevíte jak na to? Na stránkách www.karlovyvarycard.cz najdete jasně a přehledně všechny možnosti karty. Ba co víc, turistickou kartu si můžete přímo na webu objednat on-line. Stáhnete si ji do mobilu a hotovo. Je to jednoduché a praktické! Nemusíte do kamenného předprodeje a karty využijete už v průběhu Vaší cesty na dovolenou. Vyberte si tu svou – jednotlivec či rodina na 2, 4 nebo 7 dní. A je z čeho vybírat! ZDARMA se můžete podívat do více než 40 míst – hradů a zámků, montánních památek či lázní na seznamu Unesco.

Navštívíte muzea, galerie. Poznáte tradiční regionální výrobu – Becherovku, Moser nebo Muzeum Mattoni. Za návštěvu stojí i mnoho dalších jedinečných míst – co takhle Podzemí Vřídla, karlovarský Motýlí dům nebo Vánoční dům. Sport a relaxaci najdete ve františkolázeňském Aquaforu, KV Areně nebo třeba jen procházkou po dně pravěkého jezera rezervace Soos.S kartou uplatníte i více než 30 různých SLEV – půjčíte si kolo, koloběžku, poplujete kánoí nebo vyhlídkovou plavbou po řece Ohři. Využijete slev v restauracích a službách nebo na vstupenky divadelních představení a koncertů.Nevíte, jak se na všechna ta místa dopravíte? S kartou můžete ZDARMA cestovat městskou dopravou v Karlových Varech a v Mariánských Lázních, vyjet si karlovarskými lanovkami nebo třeba autovláčkem.

Loňská turistická sezóna ukázala, jak je Karlovy VARY REGION CARD atraktivní. Nezapomeňte, že také letos je Karlovy VARY REGION CARD Vaší cestou za zážitky, odpočinkem a poznáním v celém Karlovarském kraji!  


 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Karlovy Vary, Karlovarský kraj