Úvod > Co chcete dělat? > Do Karlových Varů za Karlem IV. s mobilní aplikací Geofun
Zážitky

Do Karlových Varů za Karlem IV. s mobilní aplikací Geofun

s mobilní aplikací Geofun lidé poznají Karlovy Vary – průvodce jim budou Karel IV. a doktor Becher – hry jsou doplněné o archivní fotografie, videa, zábavné příběhy, kvízy

Připomínat, že Karlovy Vary založil Karel IV. je nošení termální vody na Mlýnskou kolonádu. Každopádně si vás dovoluji pozvat do Karlových Varů i jménem tohoto slavného panovníka, který se v rámci mobilní aplikace Geofun zhostil průvodcovské taktovky po městě.

Jeho kolegou je doktor David Becher. Ten objevil v léčivých pramenech přítomnost oxidu uhličitého. Zjistil, že látka z vody rychle vyprchává a zasadil se o pití vody přímo u pramene. Doktor se na vás těší ve hře odehrávající se právě u Mlýnské kolonády. Becher vás provede po jednotlivých pramenech, představí je, pobaví vás a přivítá i slavného hosta. Tím není nikdo jiný než blondýn s černou botou, Pierre Richard. V této hře také uvidíte vtipné video s příjezdem slavného Francouze do Varů.

Zpět ke Karlovi IV., ten má v zásobě hned čtyři Geofunní dobrodružství. V krátkosti se vás pokusíme nalákat.

  • Karlovy Vary = film a film = Karlovy Vary. Díky filmové hře si můžete připomenout, jaké slavné filmy se ve městě natáčely, a jaká esa poctila svoji návštěvou jedno z nejkrásnějších míst v Evropě.
  • V dalším dobrodružství poznáte Vary z nadhledu. To doslova, budete totiž putovat po karlovarských rozhlednách. Je skutečně nač se těšit.
  • Túra jako kúra – nic vás zaručeně neuklidní tak, jako procházka lázeňskými lesy. Jsou prostě parádní, navíc nově přibyla i atrakce v podobě lesní obory s množstvím jelenů, daňků a divočáků, které v oboře můžete zahlédnout.
  • Trochu tajemna zaznamenáte při hře Karlovy Vary immortal. Budete hledat tajemné Tři kříže a zjistíte i pověst spojenou s tímto mystickým místem.


Jak lze Geofun vyzkoušet v Karlových Varech? Prvním krokem po instalaci a rychlé registraci, je že se ve výčtu her objeví hra pojmenovaná např. "Mlýnská kolonáda", tu si musíte stáhnout do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací ke startu hry, tedy k Informačnímu centru. Zde aplikace na základě GPS souřadnic pozná, že je hráč na správném místě a hra může začít. Mobilní aplikace Geofun je ke stažení samozřejmě zdarma pro systémy Android a iOS.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Luxury Spa Hotel Atlantic Palace Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Gourmet restaurant hotelu Promenáda Karlovy Vary

Gourmet restaurant hotelu Promenáda Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Penzion Villa Rosa v Karlových Varech

Karlovy Vary, Západočeské lázně