Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Florián ve Stožci
Ubytování

Hotel Florián ve Stožci

Zveme do nového stylového hotelu, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy v nadmořské výšce 930 m n. m. Wellness hotel Florián v Českých Žlebech poskytuje vysoký komfort aktivním návštěvníkům, cyklistům, turistům a lyžařům.
Součástí hotelu je restaurace, dvě sluneční terasy, konferenční místnost pro 25 osob, relaxační wellness zóna s vířivkou, vnitřním a venkovním bazénem, posilovna nebo sauna.
Wellness hotel Florián nabízí ubytování v 11 stylových pokojích. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny. V celém hotelu je WiFi připojení zdarma. K pobytu denně hodina wellness zdarma. Snídaně formou bufetu v ceně.

Součástí hotelu je stylová restaurace. Mimo hlavní letní sezónu a svátky máme otevřeno od čtvrtka do neděle. Každý víkend Vám jídlo připravujeme z čerstvých surovin a měníme jídelní lístek, a tak u nás ochutnáte jak tradiční české pokrmy, tak i známá jídla z mezinárodní kuchyně a domácí pizzu z pece dle italských receptur.

Ubytování a restaurace v okolí