!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Mauritzů ve Stožci na Šumavě

Penzion U Mauritzů ve Stožci na Šumavě

Ubytování
Penzion se nachází v obci Stožec, která je situována v Národním parku Šumava se skvělou dostupností jak autem, tak vlakem. Z penzionu na vás dýchne tradice šumavských chalup, jejich útulnost a pohostinnost. Díky vyznačeným a upraveným stezkám, zde najdou bohaté vyžití především cyklisté.
Přímo v penzionu U Mauritzů lze ubytovat ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále zde můžete využít ubytování bytového charakteru, kdy máte k dispozici kuchyňský kout, či kuchyňku, obývací pokoj, ložnici a příslušenství. Ubytování si můžete rovněž zajistit ve dvou apartmánech s oddělenými vchody a společným kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

Další ubytování, které je určeno pro „přírodnější typy“, naleznete ve srubové osadě, která bezprostředně s penzionem sousedí. Srub je skromně zařízen, vybaven v horalském stylu, přičemž jeden srub je určen pro ubytování až 20lidí. V druhém srubu je kuchyň + sezení pro 40 lidí. Do srubové osady patří 4xWC a 3 sprchy. Vedle srubové osady, na určeném prostranství, lze postavit stany.

Hosté mají k dispozici restauraci s celodenním provozem, úschovnu kol a lyží a možnosti dalšího využití volného času. V případě ubytování ve srubu, či pod stany, vaření vlastní nebo možnost dovozu jídla z penzionu.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí