Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Mauritzů ve Stožci na Šumavě
Ubytování

Penzion U Mauritzů ve Stožci na Šumavě

Penzion se nachází v obci Stožec, která je situována v Národním parku Šumava se skvělou dostupností jak autem, tak vlakem. Z penzionu na vás dýchne tradice šumavských chalup, jejich útulnost a pohostinnost. Díky vyznačeným a upraveným stezkám, zde najdou bohaté vyžití především cyklisté.
Přímo v penzionu U Mauritzů lze ubytovat ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále zde můžete využít ubytování bytového charakteru, kdy máte k dispozici kuchyňský kout, či kuchyňku, obývací pokoj, ložnici a příslušenství. Ubytování si můžete rovněž zajistit ve dvou apartmánech s oddělenými vchody a společným kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

Další ubytování, které je určeno pro „přírodnější typy“, naleznete ve srubové osadě, která bezprostředně s penzionem sousedí. Srub je skromně zařízen, vybaven v horalském stylu, přičemž jeden srub je určen pro ubytování až 20lidí. V druhém srubu je kuchyň + sezení pro 40 lidí. Do srubové osady patří 4xWC a 3 sprchy. Vedle srubové osady, na určeném prostranství, lze postavit stany.

Hosté mají k dispozici restauraci s celodenním provozem, úschovnu kol a lyží a možnosti dalšího využití volného času. V případě ubytování ve srubu, či pod stany, vaření vlastní nebo možnost dovozu jídla z penzionu.

Provozovatel

Penzion U Mauritzů

Stožec 42
384 44 Stožec
Tel.:
+420 388 335 166
Tel.:
+420 737 282 733
Email:
osobnipece@volny.cz
Email:
mauritz.stozec@my...
WWW:
www.umauritzu.cz
GPS:
48,859715 13,828487
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Lipensko
Město:
Stožec
 

Vstupné

Poznámka:2lůžkový pokoj 325 - 425 Kč

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jihočeský kraj
Hotel Florián ve Stožci

Hotel Florián ve Stožci

Stožec, Jihočeský kraj
Penzion Snežná ve Volarech

Penzion Snežná ve Volarech

Volary, Jihočeský kraj