!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Tábořiště Soumarský most u Teplé Vltavy
Ubytování

Tábořiště Soumarský most u Teplé Vltavy

Nabízíme táboření ve stanech, chatkách nebo přívěsech bez elektrického proudu a dalších vymožeností moderní civilizace. V areálu se nachází bufet. Ubytování je možné ve vlastních stanech, přívěsech nebo v pronajatých chatkách.
Tábořiště Soumarský most se nachází na horním toku Teplé Vltavy v těsné blízkosti Národního parku Šumava. Leží asi 7 km západně od města Volar na trase VolaryLenora – Strážný. Nabízí táboření ve volné přírodě bez elektrického proudu a dalších vymožeností moderní civilizace.

Ubytování je možné ve vlastních stanech, přívěsech nebo v pronajatých chatkách. Nejvíce je využíván vodáky, pěšími turisty a cyklisty.

V areálu kempu otevřen obchůdek se základními potravinami. V půjčovně lodí Soumarský most je možnost si pronajmout kanoe a sjet Vltavu v úseku Lenora – Soumarský Most – most u Pěkné – a až na začátek přehradní nádrže Lipno do Nové Pece. Vltava ze Soumarského Mostu protéká Národním parkem Šumava a CHKO Šumava, konkrétně územím takzvaného Vltavského luhu. Kromě turistiky na Šumavě je v okolí možnost výletů na kolech a prohlídky Boubínského pralesa.
 

Pronájem chatek

Kemp nabízí ubytování v dřevěných chatkách pro 3 – 4 osoby. Naše chatky jsou ideální pro rodiny s dětmi, kterým poskytnou dostatečné zázemí pro rodinnou rekreaci v krásné šumavské přírodě. Chatky jsou vybaveny postelemi včetně ložního prádla. Součástí je malá kuchyňka s plynovým vařičem a základním nádobím. V případě chladnějšího počasí je možné chatky vytápět pomocí kamen na dřevo.

Cena pronájmu chatky činí 400 Kč/chatka/den. K této ceně jsou připočítávány poplatky za osoby, auta a další dle platného ceníku.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 4. 2021
29.5.
25.12.
Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Pečení chleba v obecní peci v Lenoře

Lenora, Jižní Čechy
25.6.
26.6.
Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice 2021

Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice 2021

Prachatice, Jižní Čechy
11.9.
12.9.
Vltava Run 2021

Vltava Run 2021

Stachy, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion U Kuboňů Volary

Penzion U Kuboňů Volary

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Heřmánků Volary

Penzion u Heřmánků Volary

Volary, Jižní Čechy
Penzion u Kocsisu Volary

Penzion u Kocsisu Volary

Volary, Jižní Čechy
Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jižní Čechy