Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě
Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě

Chalupu U Hřiba najdete v obci Houžná nedaleko Lenory. Jedná se o polosamotu u lesa s velkou oplocenou zahradou. K chalupě vede udržovaná asfaltová silnice – vyjma ubytovaných je zde zákaz vjezdu.
Chalupa U Hřiba je skvěle vybavená chalupa na polosamotě u lesa uprostřed malebné šumavské přírody. Chcete-li strávit klidnou nebo aktivní dovolenou v přírodě, určitě přijeďte – soukromí zaručeno.

Chalupa je vybavena společenskou místností s kulečníkem, venkovní krytou terasou pro 30 osob a několika parkovacími místy. Pro vaše pohodlí jsou připraveny čtyři koupelny, finská sauna, masážní kout, šest samostatných ložnic, plně vybavená kuchyně a zastřešený bazén. Hospůdka se samostatným vchodem se jistě bude líbit mužské části osazenstva – děti určitě ocení pískoviště a domeček na hraní. Dále je k dispozici venkovní ohniště, gril, elektronické šipky, hřiště na volejbal, velké lednice, televize, satelit, příruční kuchyňka…

Za poplatek je možné si pronajmout karavan pro 4 osoby, zapůjčit si dvoukohoutové pípy s chlazením nebo vzdušný hokej. Cena se odvíjí dle délky pobytu, sezony a obsazenosti. V pěším dosahu restaurace a benzínka nonstop. Absolutní soukromí (bez přítomnosti majitele), na zahradě je možno zpívat do rána.

Provozovatel

Lenka Žižková

Vlčí Jámy 30
384 51 Lenora
Tel.:
+420 777 127 776
Email:
zizkovaleni@sezna...
WWW:
www.chalupauhriba.cz
GPS:
48,927599 13,768177
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Lenora
 

Vstupné

Poznámka:Zima - celá chalupa (33 osob): 20 000 Kč/týden. Pouze přízemí (14 osob): 15 000 Kč/týden (podkroví zůstává neobsazeno). Léto - celá chalupa (maximálně 33 osob): 35 000 Kč/týden. Mimo sezónu - celá chalupa (33 osob): 20 000 Kč/týden, pouze přízemí (14 osob) 10 000 Kč/týden. Víkendy - cena dohodou.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp pod Boubínem

Kemp pod Boubínem

Lenora, Jihočeský kraj
Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Horní Vltavice, Jihočeský kraj