!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě
Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Chalupa U Hřiba v Houžné u Lenory na Šumavě

Chalupu U Hřiba najdete v obci Houžná nedaleko Lenory. Jedná se o polosamotu u lesa s velkou oplocenou zahradou. K chalupě vede udržovaná asfaltová silnice - vyjma ubytovaných je zde zákaz vjezdu.
Chalupa U Hřiba je skvěle vybavená chalupa na polosamotě u lesa uprostřed malebné šumavské přírody. Chcete-li strávit klidnou nebo aktivní dovolenou v přírodě, určitě přijeďte - soukromí zaručeno.

Chalupa je vybavena společenskou místností s kulečníkem, venkovní krytou terasou pro 30 osob a několika parkovacími místy. Pro vaše pohodlí jsou připraveny čtyři koupelny, finská sauna, masážní kout, šest samostatných ložnic, plně vybavená kuchyně a zastřešený bazén. Hospůdka se samostatným vchodem se jistě bude líbit mužské části osazenstva - děti určitě ocení pískoviště a domeček na hraní. Dále je k dispozici venkovní ohniště, gril, elektronické šipky, hřiště na volejbal, velké lednice, televize, satelit, příruční kuchyňka…

Za poplatek je možné si pronajmout karavan pro 4 osoby, zapůjčit si dvoukohoutové pípy s chlazením nebo vzdušný hokej. Cena se odvíjí dle délky pobytu, sezony a obsazenosti. V pěším dosahu restaurace a benzínka nonstop. Absolutní soukromí (bez přítomnosti majitele), na zahradě je možno zpívat do rána.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Horní Vltavice, Jižní Čechy
Hotel Florián ve Stožci

Hotel Florián ve Stožci

Stožec, Jižní Čechy
Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jižní Čechy