Úvod > Co chcete dělat? > Dvůr Lískový vrch – penzion a restaurace
Dvůr Lískový vrch – penzion a restaurace
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Dvůr Lískový vrch – penzion a restaurace

Dvůr Lískový vrch nabízí ubytování v nových apartmánech v šumavské přírodě. Klid, odpočinek, výlety do okolního Národního parku Šumava a nové zážitky – to je Dvůr Lískový vrch. Místo pro vaši relaxaci a aktivně strávenou dovolenou.
Nově vybudovaný Dvůr Lískový vrch se skládá primárně ze dvou budov penzionů s restaurací. Oba objekty jsou navrženy v historickém šumavském architektonickém stylu a jsou maximálně ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Vytápění zajišťují ekologická tepelná čerpadla, pitná voda je získávána z vlastního vrtu a je v kvalitě ledovcové alpské vody, užitková voda na splachování toalet je z dešťové vody. Materiály použité v interiérech jsou přírodního původu, ke zdravému spánku a pobytu přispějí luxusní matrace a postele z teakového dřeva, ale také ticho a příjemné podlahové topení.

Penzion disponuje 17ti apartmány s celkovou kapacitou 57 lůžek (vč. kvalitních přistýlek). Vyberte si jeden z našich dvou-, tří-, čtyř- nebo šesti-lůžkových plně vybavených apartmánů s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Nadstandardní nábytek je samozřejmostí každého apartmánu, byly navrženy s cílem zajistit našim klientům maximální pohodlí a komfort. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Wi-Fi připojení a parkování zdarma. Domácí mazlíčci vítáni po předchozí domluvě (za dodatečný poplatek).

Každý výlet do Národního parku Šumava ze Strážnýho začíná nebo končí v restauraci Dvůr Lískový vrch. Restaurace nabízí atraktivní zázemí pro občerstvení a odpočinek na cestě po šumavské přírodě. Celkem 45 míst ve vnitřní části restaurace a 30 míst na letní terase poskytuje dost prostoru pro ubytované i příchozí hosty nebo uzavřené skupiny. Nechybí dětský koutek a hřiště v blízkosti terasy.

Menu je zaměřené na moderní českou kuchyni. Podávaná jídla jsou uvařena převážně z vlastních surovin a lokálních zdrojů. K jídlu se podává pivo, moravská a zahraniční vína a výběr nealkoholických nápojů. Z denní nabídky nebo večerního a la carte menu si vybere každý milovník poctivého jídla.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Florián ve Stožci

Hotel Florián ve Stožci

Stožec, Jihočeský kraj
Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Kemp TJ Vltava v Horní Vltavici

Horní Vltavice, Jihočeský kraj
Hotel České Žleby

Hotel České Žleby

Stožec, Jihočeský kraj