Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Baltaci U Náhonu
Ubytování

Hotel Baltaci U Náhonu

Pokud chcete uniknout ruchu a hluku velkoměsta, pak rodinný Hotel Baltaci U Náhonu nacházející se 10 minut chůze od centra města Zlín, může být vaší volbou.

Hotel Baltaci U Náhonu se nachází 10 minut chůze od centra města Zlín. Situován je v klidné lokaci Benešova nábřeží na levém břehu řeky Dřevnice.Díky příjemnému umístění, mohou hosté v blízkosti hotelu nerušeně odpočívat v upravené hotelové zahradě či se věnovat sportovním aktivitám. Podél řeky vede hlavní městská stezka pro pěší a cyklisty, hojně využívaná k běhu či jízdě na kolečkových bruslích. V rámci indoor aktivit je pro hosty připraven originální prostor hotelové sauny s relax roomem. Pro ubytované hosty je finská sauna 1,5 hodiny denně zdarma v čase vyhrazeném recepcí.

Hotel nabízí celkem 33 pokojů ve čtyřech kategoriích. Disponuje jednolůžkovými pokoji, dvoulůžkovými pokoji, třílůžkovými pokoji, rodinným apartmánem až pro 6 osob, business class a nebo Deluxe class pokoji. Celý hotel je bezbariérový a pro komfort rodin s dětmi je vybaven dětskými sedačkami a postýlkami.

Baltaci U Náhonu je oblíbeným zázemím také pro skupinové pobyty a sportovní oddíly, jimž hotelová sauna s relaxací a meeting room vytvářejí potřebné zázemí. Rovněž tělocvična či venkovní sportoviště, jsou vzdáleny 3 minuty chůze od hotelu a je možné je využít. K hotelu přináleží prostorné parkoviště.

Provozovatel

Hotel Baltaci U Náhonu

Podvesná IV 3946
760 01 Zlín
Tel.:
+420 605 000 200
Tel.:
+420 777 355 334
Email:
unahonu@baltaci.cz
WWW:
https://www.balta...
GPS:
49,228701 17,678672
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí