Úvod > Co chcete dělat? > Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem
Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu s atrakcemi, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.
Toboga Galaxie je zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí s vesmírnými motivy, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem. Na své si zde přijdou i dospělí. Kromě koutku s občerstvením je zde WiFi připojení zdarma a nebo třeba čtenářský koutek. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.

Toboga Galaxie Zlín přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších her. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava a pohyb. Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách restaurace, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.
 

 

Wellness, hotel a restaurace

Součástí areálu Galaxie je také hotel, který nabízí komfortní ubytování na vysoké úrovni přímo v zábavním parku, wellness služby (vesmírný whirlpool, sauna s hvězdným nebem a možnost masáží) a restauraci s poctivou kuchyní. Nachází se ve Sportovním areálu Vršava na okraji Zlína.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Uno Zlín

Penzion Uno Zlín

Zlín, Zlínský kraj
Restaurace U dvou slunečnic

Restaurace U dvou slunečnic

Zlín, Zlínský kraj
Hotel Baltaci U Náhonu

Hotel Baltaci U Náhonu

Zlín, Zlínský kraj
Hotel Nejja

Hotel Nejja

Zlín, Zlínský kraj