Úvod > Co chcete dělat? > Cook Friend - úplně jiný kurz vaření v Praze

Cook Friend - úplně jiný kurz vaření v Praze

Gurmánská turistika
Hledáte něco nového? Je to zdravá strava nebo bezmasá jídla? Hledejte u nás! Objevte kouzelné místo, kde okamžik má chuť i barvu, kde i jídlo má duši.
Protože nejen masem je člověk živ, připravili jsme pro vás a vaše chuťové kanálky zcela originální kurzy vaření - bezmasá jídla, plné vůní, barev, zdravá strava plná spontánní energie.

Vaření s námi je vzrušující zábava - zdravá strava se s námi trvale stáva luxusní lahůdkou a bezmasá jídla gurmánským zážitkem.

Naučíme vařit opravdu každého! Umíte to! Ukážeme vám jak!

Připravili jsme pro vás originální kurz vaření Praha -  pro vás, kteří se potýkáte s různým dietním či alergickým omezením - pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu i jiné alergeny. Většina našich jídel je přirozeně bezlepková.

Zveme vás na do našeho útulného barevného studia na zábavný kurz vaření.

Studio jsme pro vás vybavili kvalitním náčiním, nádobím, i spotřebiči - jsou to všechno věci určené pro běžné použití v domácnosti, takže si vše budete moci následně uvařit i doma, a příjemně tak překvapit své blízké, i daleké…

Vařit bude s vámi Lubica, která toto vše pro vás s vášní a nadšením vymýšlí a připravuje.
  • Rezervace je závazná až po zaplacení ceny kurzu převodem na náš účet. Rezervaci lze stornovat max. 5 dní před datem konání
  • Kurzy začínají v 18:00, obvyklá délka kurzu s následnou konzumací je cca 3-3,5 hodiny

Celý kurz můžeme připravit jako individuální, pouze pro vás a vaše přátele.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020