Úvod > Co chcete dělat? > Café Jen ve Vršovicích
Gurmánská turistika

Café Jen ve Vršovicích

Populární sousedská kavárna, kam se místní s oblibou vydávají na snídani nebo víkendový brunch. Café Jen je proslulé spoustou domácích dobrot a výběrovou kávou z londýnských pražíren. V létě mají vždycky otevřenou krásnou zahrádku přímo na ulici.
Ve Vršovicích, v příjemné Kodaňské ulici se nachází Café Jen, která se vyznačuje příjemným a stylovým prostředím zvoucím k posezení nad kávou či čerstvým domácím pokrmem. Café Jen otevřely před několika lety spolumajitelky Dominika a Hanka a od té doby z něj dělají takové místo, kam by samy vyrazily a menu skládají podle sezóny a především svých chutí. Vyhlášené jsou tady hlavně víkendové snídaně.
 
Vyplatí se sledovat stránky na facebooku, aby bylo upečeno přesně to, na co máte chuť. Spočinout můžete s knihou i s přáteli, pro obě varianty je prostředí příhodné. Tato oblíbená kavárna připomíná některé zahraniční kavárny, jež mají významnou společenskou úlohu posilovat pocit společenství;  i do tohoto podniku pravidelně zavítávají stálí hosté bydlící v jeho okolí.
 
V kavárně se podává široký výběr nápojů a pokrmů, včetně chutných snídaní, lehkých jídel, nápojů z kávy (připravovaných z kávy Has Bean), čerstvých ovocných koktejlů, pečiva, koláčů (například výborný čerstvý jablečný koláč) a mnoho dalšího.
Zobrazit více