!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie
Gurmánská turistika

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.
Kulinářský ateliér Ola Kala pro vás pravidelně pořádá výjimečné kurzy vaření. Každý kurz je zaměřen na určitý typ české nebo světové kuchyně. Nově pořádáme i kompletní kurz vaření a stolování širšího zaměření. Kurzy vaření vedou odborníci z oblasti gastronomie, kteří vám rádi předají své zkušenosti a odhalí tipy a triky profesionálů.

Kurzy jsou určeny pro jednotlivce, páry i skupiny o maximální kapacitě 6–16 lidí dle náročnosti kurzu. Celý kurz mohou organizátoři připravit exkluzivně jen pro vás a vaše přátele. Kurzy vaření tak mohou být dobrým nápadem na nevšední dárek. Rádi vás přivítají i v rámci teambuildingových aktivit a firemních oslav.

Účast v kurzech není podmíněna předchozími zkušenostmi. Nemusíte si lámat hlavu ani se surovinami k vaření. Všechny nákupy obstarají za vás, stejně jako nápoje pro vaše osvěžení. Kurzy vaření Ola Kala se pořádají v nově zrekonstruovaném ateliéru vybaveném kuchyňskými spotřebiči a nádobím. V takto inspirujícím prostředí je vaření skutečný zážitek. Ateliér je vybaven devíti kompletně vybavenými pracovními stoly.

Ochutnávat připravené pokrmy budete v průběhu celého kurzu. Vše, co uvaříte, si samozřejmě můžete odnést domů, a překvapit tak svoji rodinu a přátele. Většina kurzů trvá přibližně čtyři hodiny.
Zobrazit více