Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Kapitánské kurzy Kapitanjepes
Zážitky

Kapitánské kurzy Kapitanjepes

Díky našim kurzům se stanete sebejistým kapitánem plachetnice nebo motorového člunu a vyplujete na přehradu, jezero nebo moře bez obav. Připravíme Vás na všechny typy lodních zkoušek a certifikací.
Vyberte si z naší nabídky kapitánských kurzů ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Účast na kterémkoliv kurzu je možné zakoupit ihned online. Vybrat si můžete buď přímo konkrétní termín, nebo volný poukaz s platností 1 rok.

Kurz můžete koupit nejen sobě, ale i svým blízkým a známým jako dárek. Ihned po dokončení platby od nás dostanete dárkový poukaz ve formátu PDF e-mailem, zvolit si ale lze také krásné dárkové balení, které vám zašleme Českou poštou nebo kurýrem.


Kapitánský kurz M+C+S20 včetně ověření M
Motorové lodě, plachetnice: Motorové lodě do 20m bez omezení výkonu, plachetnice s plochou plachet do 20m2, plavba na moři do 1 námořní míle od pobřeží.

Kapitánský kurz M+C včetně ověření M
Motorové lodě, plachetnice: Motorové lodě do 20m bez omezení výkonu, plavba na moři do 1 námořní míle od pobřeží.

Ověření praktických dovedností – Motorová loď M
Motorové lodě: Malá plavidla s motorem bez omezení výkonu.

Ověření praktických dovedností – Plachetnice S
Plachetnice: Plachetnice bez omezení plochy plachet.

Individuální kurz na míru vašim požadavkům
Motorové lodě, plachetnice: Upřednostňujete raději individuální výuku před skupinovým kurzem? Sestavte si kurz přesně podle Vašich představ! Připravíme vás na všechny typy lodních zkoušek a certifikací. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem, provedeme vás praktickou i teoretickou částí tak, abyste úspěšně prošli kapitánskými zkouškami.

Provozovatel

TERRAPIENO s.r.o.

Mexická 691/3
101 00 Praha 10
Tel.:
+420 731 421 652
Tel.:
+420 605 550 496
Email:
info@kapitanjepes.cz
WWW:
www.kapitanjepes.cz
GPS:
50,071936 14,457640
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

The Villa Summer Camp – Anglický příměstský tábor pro děti

The Villa Summer Camp je anglický tábor, který nabízí týden plný zábavy. Děti jsou tzv. ponořeny do angličtiny formou hry v menší skupince a aktivně se podílí na komunikaci v rámci celodenního programu.
Praha 10, Praha

Portréty známých osobností

Výstava.
Praha 10, Praha

Komentovaná prohlídka Husova sboru v pražských Vinohradech

Nedaleko nádherného kostela od architekta Plečnika, s kterým jsme se seznámili při první vycházce cyklu za sakrální architekturou, byla postavena další moderní církevní stavba. Jejím autorem je neméně proslulý architekt Pavel Janák.
Praha 10, Praha

Bruslení na Grébovce

Městská část Praha 2, připravila letos pro zájemce o bruslení opět kluziště na Grébovce. Od 1. prosince 2022 do 28. února 2023 je možné využívat ledovou plochu v Havlíčkových sadech.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Lostrooms Exit room v reálném životě – úniková hra v Praze

Objevte zcela nový druh zábavy v Praze! Budete zamčeni v místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. Pouze svou dokonalou týmovou spoluprací otevřete v požadovaném časovém limitu 60 minut i poslední zámek vedoucí z pokoje ven.
Praha 10, Praha

Klub HSCP – dechové cvičení, sebeobrana a meditace

Klub HSCP v pražských Vršovicích nabízí unikátní individuální a skupinové cvičení sebeobrany Hapkido, efektivní úpravu postavy reálnou cestou, dechové cvičení a meditace.
Praha 10, Praha

Galerie Vzlet ve Vršovicích

Galerie Vzlet je součástí nového kulturního centra ve Vršovicích. Můžete sem vyrazit na divadlo, koncert, výstavu, přednášku nebo s dětmi na pohádku. Bývalý vršovický biograf Vzlet otevřel galerií novou životní kapitolu.
Praha 10, Praha

Brejlando

Přeneste se na jeviště pražských divadel pomocí virtuální reality.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Café Jen ve Vršovicích

Populární sousedská kavárna, kam se místní s oblibou vydávají na snídani nebo víkendový brunch. Café Jen je proslulé spoustou domácích dobrot a výběrovou kávou z londýnských pražíren. V létě mají vždycky otevřenou krásnou zahrádku přímo na ulici.
Praha 10, Praha

Řízená zážitková restaurace Benjamin ve Vršovicích

Restaurace Benjamin obnovuje tradice. Je místem s neotřelou kuchyní, kde poznáte svého šéfkuchaře, místem, kde poznáte jeden druhého, místem kde se všichni zákazníci setkají u jednoho stolu a nechají se hýčkat chutěmi regionální české kuchyně.
Praha 10, Praha

Botanica Coffee Truck – království květin a kávy ve Vršovicích

Ve vnitrobloku jednoho z domů na Vršovickém náměstí naleznete příjemné spojení květinářství a kavárny. Ostatně omamná kávová vůně se line do širokého okolí a láká milovníky tohoto moku a krásných květin k návštěvě.
Praha 10, Praha

Vinohradský pivovar

Pivovar byl založen už v roce 1893, kdy Královské Vinohrady nepatřily k Praze a byly jedním z největších českých měst. Vařila se tu klasická česká piva, včetně Velkopražské 12 a černého ležáku.
Praha, Praha