Úvod > Co chcete dělat? > Kapitánské kurzy Kapitanjepes
Zážitky

Kapitánské kurzy Kapitanjepes

Díky našim kurzům se stanete sebejistým kapitánem plachetnice nebo motorového člunu a vyplujete na přehradu, jezero nebo moře bez obav. Připravíme Vás na všechny typy lodních zkoušek a certifikací.
Vyberte si z naší nabídky kapitánských kurzů ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Účast na kterémkoliv kurzu je možné zakoupit ihned online. Vybrat si můžete buď přímo konkrétní termín, nebo volný poukaz s platností 1 rok.

Kurz můžete koupit nejen sobě, ale i svým blízkým a známým jako dárek. Ihned po dokončení platby od nás dostanete dárkový poukaz ve formátu PDF e-mailem, zvolit si ale lze také krásné dárkové balení, které vám zašleme Českou poštou nebo kurýrem.


Kapitánský kurz M+C+S20 včetně ověření M
Motorové lodě, plachetnice: Motorové lodě do 20m bez omezení výkonu, plachetnice s plochou plachet do 20m2, plavba na moři do 1 námořní míle od pobřeží.

Kapitánský kurz M+C včetně ověření M
Motorové lodě, plachetnice: Motorové lodě do 20m bez omezení výkonu, plavba na moři do 1 námořní míle od pobřeží.

Ověření praktických dovedností – Motorová loď M
Motorové lodě: Malá plavidla s motorem bez omezení výkonu.

Ověření praktických dovedností – Plachetnice S
Plachetnice: Plachetnice bez omezení plochy plachet.

Individuální kurz na míru vašim požadavkům
Motorové lodě, plachetnice: Upřednostňujete raději individuální výuku před skupinovým kurzem? Sestavte si kurz přesně podle Vašich představ! Připravíme vás na všechny typy lodních zkoušek a certifikací. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem, provedeme vás praktickou i teoretickou částí tak, abyste úspěšně prošli kapitánskými zkouškami.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021