Úvod > Co chcete dělat? > Lostrooms Exit room v reálném životě – úniková hra v Praze
Zážitky

Lostrooms Exit room v reálném životě – úniková hra v Praze

Objevte zcela nový druh zábavy v Praze! Budete zamčeni v místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. Pouze svou dokonalou týmovou spoluprací otevřete v požadovaném časovém limitu 60 minut i poslední zámek vedoucí z pokoje ven.
Lostrooms dal reálný život onlinovému hernímu žánru "exit room". Přiveďte své přátele a nechte se pohltit touto hrou! Pořadatelé pro vás připravili hru, kde si otestujete své schopnosti, a zažije spoustu zábavy. Zamknou vás do místnosti a budete mít jenom 60 minut na rozluštění kódů, hlavolamů a logických úloh. A dostat se ven není tak jednoduché!

Místnosti jsou plné obyčejných (a neobyčejných) předmětů – jejich bližší analýza vám může pomoci dostat se blíž ke svobodě. Nalezněte chybějící dílky skládanky, snažte se otevřít zámky, dešifrujte kódy, vyřešte logické hádanky a použijte, co se zdá být nepoužitelné k dokončení hry. Zapomeňte na vše, co nesouvisí s místností a odhalte neznámý příběh! Lostrooms je tajuplné místo, kde můžete otestovat své týmové schopnosti v neobvyklém prostředí.

Hra je určena pro skupiny 2 – 4 lidí všech věkových kategorií. Organizátoři garantují jednu hodinu čiré zábavy se spoustou výzev a zkušenost, kterou jste nikdy nezažili. Hry se mohou zúčastnit děti od 15 let.

Provozovatel

KLS Group s.r.o. Lostrooms

Žitomirská 38
101 00 Praha 10
Tel.:
+420 776 744 406
Email:
office@lostrooms.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.lostrooms.cz
GPS:
50,071169 14,458174
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
 

Vstupné

Cena: 1 250 Kč

Poznámka:Rezervace: je nutná na webu provozovatele. Cena platí pro skupiny 2 až 4 lidí nikoliv pro jednotlivé osoby.

 

Časová náročnost

1,0 hodina