Úvod > Co chcete dělat? > Art´s Cool
Kultura

Art´s Cool

Praktické výtvarné kurzy se známými českými umělci jako lektory. Malba, kresba, socha, šperk, fotografie, design i móda. Individuální výuka, relaxace nebo i příprava na umělecké školy. Pro dospělé i děti, pro všechny, kteří chtějí poznat svou kreativitu.
Art´s Cool je nově založená privátní škola nabízející praktické umělecké kurzy vedené předními českými umělci. Její ředitelka, výtvarná teoretička a kurátorka Lenka Lindaurová, postavila projekt na své dlouhodobé praxi v oblasti českého výtvarného umění a osobních kontaktech se špičkovými autory.

Cílem Art´s Cool je objevit v každém jeho kreativitu a naučit se ji využívat v práci i běžném životě, naučit zájemce vidět jinak a najít k vizuálnímu umění vztah. Mezi lektory jsou známí malíři jako Tomáš Císařovský, Antonín Střížek, Jan Merta, Petr Nikl, František Matoušek, Karel Štědrý, sochařka Erika Bornová, Milena Dopitová, šperkařka Eva Eisler, designér Jan Němeček z Olgoj Chorchoj a celá řada dalších. Kurzy kombinují praktickou výuku s projekcí a názornými ukázkami. Výstupem každého kurzu je kromě řady kreativních dovedností také vlastní umělecké dílo.

Kurzy mají různou dobu trvání od tří až po 8 lekcí jednou týdně. Kromě kurzů připravuje Art´s Cool také jednodenní workshopy.

Provozovatel

Art´s Cool

Národní 9
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 777 553 652
Email:
info@artscool.cz
Facebook:
Art´s Cool
WWW:
www.artscool.cz
GPS:
50,081617 14,415692
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny