Úvod > Co chcete dělat? > Aquacentrum Šutka – aquapark do odvolání uzavřen
AC Šutka zvenku
"> AC Šutka zvenku "> 50m bazén AC Šutka 2 "> vírivka AC Šutka "> brouzdalište AC Šutka "> aquapark AC Šutka "> tobogány AC Šutka "> 50m bazén AC Šutka ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Aquacentrum Šutka – aquapark do odvolání uzavřen

Aquapark je z důvodu údržby a oprav mimo provoz, bazén zůstává otevřen. Areál je plně bezbariérový.

Aquacentrum Šutka je jedním z nejmodernějších plaveckých areálů v Praze i celé České republice. Aquacentrum Šutka může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén s osmi plaveckými drahami a tribunou pro 300 osob, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením. Pro milovníky wellness jsou v areálu k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Můžete si zde na vlastní kůži vyzkoušet blahodárné účinky střídaní tepla a chladu pro uvolnění vašeho organismu. 

V letních měsících je připravena venkovní terasa s překrásným výhledem na Prahu, v ostatních měsících si můžete užít mnoho zábavy a relaxace uvnitř areálu. Aquacentrum Šutka je otevřeno každý den po celý rok. Celý areál je plně bezbariérový. K dispozici je zde 270 parkovacích míst či nedaleká autobusová zastávka "Čimický háj".

Aquapark, coby součást plaveckého areálu Aquacentrum Šutka, je v létě 2021 z důvodu údržby a oprav mimo provoz.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021