Úvod > Co chcete dělat? > Studio KMM – kurzy kresby a malby v Praze
Zážitky

Studio KMM – kurzy kresby a malby v Praze

Výtvarný ateliér realistické kresby a malby pořádá večerní, víkendové a pobytové výtvarné kurzy kresby a malby, které jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit v kreslení či malbě nebo se připravují na talentové zkoušky. Dále pořádáme kreativní tvořivé kurzy Paverpolu, enkaustiky a Fima.
Výtvarný a tvořivý ateliér Studio KMM nabízí výtvarné kurzy všem, kdo dosud neumějí, ale chtějí se naučit kreslit nebo malovat, těm, které kresba a malba přitahuje, ale zatím neměli odvahu se do nich pustit anebo pro každého, kdo se chce zdokonalit v kreslení či malbě nebo se například připravit na talentové zkoušky pod vedením zkušených lektorů.

Pro každého tvořivce je připravena řada tvořivých relaxačních technik. Výhodou tvoření ve výtvarném studiu je kreativní atmosféra a společnost podobných nadšenců, kteří vás stejně jako lektorka povzbudí k větší tvořivosti. Útulné prostředí výtvarného ateliéru, pohoda, poklidná atmosféra, to je to pravé pro vaše výtvarné tvoření.

Kurzy jsou plně vybaveny veškerým materiálem a pomůckami. Kvalifikovaní lektoři jsou členy Sdružení výtvarníků ČR, od kterých získáte cenné rady a zkušenosti. Více informací o široké nabídce kurzů, jejich rozpis, ceny a slevové akce najdete na našich internetových stránkách.