Úvod > Aktuality > Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč
Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč
"> "> ">

Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč

Vydáno 30. ledna 2020 Lázně a wellness
Školáci, přijďte se v pátek 31. ledna 2020 pochlubit se svým pololetním vysvědčením do Aquacentra Šutka v Praze - Kobylisích. Získáte tak vstup do areálu aquacentra na celý den za pouhou 1 korunu! Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.
KoupáníKaždý žák základní školy, stejně tak jako student víceletého gymnázia do 15 let věku, který se prokáže posledním pololetním vysvědčením, získá celodenní vstup do areálu Aquacentra Šutka za pouhou 1 Kč.

Snížené vstupné bude uznáno i po předložení kopie vysvědčení. Děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat.

Během celého dne si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si odpočinou ve vířivce a načerpají síly ve wellness, kde jim jsou k dispozici finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a parní lázně.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením a wellness. Areál je plně bezbariérový...

Plavání kojenců a batolat - Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců a batolat - Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v aquaparku Šutka na Praze 8 a v novém výukovém bazénu na Pražačce, Praha 3 - již od listopadu 2015.