Úvod > Aktuality > Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč

Za vysvědčení si užijete vstup do Aquacentra Šutka jen za 1 Kč

Vydáno 28. ledna 2019 Lázně a wellness
Školáci, přijďte se v pátek 1. února 2019 pochlubit se svým pololetním vysvědčením do Aquacentra Šutka v Praze - Kobylisích. Získáte tak vstup do areálu aquacentra na celý den za pouhou 1 korunu! Dárky jsou připraveny pro všechny dětské návštěvníky. Ti nejšikovnější mohou vyhrát např. volné vstupy do areálu Aquacentra Šutka nebo kurzy beachvolejbalu od Beachklubu Ládví.
V Aquacentru Šutka za vysvědčení vstup jen za 1 KčKaždý žák základní školy, stejně tak jako student víceletého gymnázia do 15 let věku, který se prokáže posledním pololetním vysvědčením, získá celodenní vstup do areálu Aquacentra Šutka za pouhou 1 Kč.

Snížené vstupné bude uznáno i po předložení kopie vysvědčení. Děti do 12ti let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, tj. osoby starší 18 let; věk dítěte do 15ti let nutno prokázat.

Během celého dne si děti mohou užít spoustu zábavy nejen v padesátimetrovém krytém bazénu, ale především v aquaparku, kde na ně čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Rodiče si odpočinou ve vířivce a načerpají síly ve wellness, kde jim jsou k dispozici finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a parní lázně.
Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Plavecký areál Šutka byl pro veřejnost otevřen v prosinci roku 2012 a dnes může svým návštěvníkům nabídnout nejen padesátimetrový krytý bazén, ale též vířivku, divokou řeku, 2 tobogány, vodopád, relaxační bazén, dětské brouzdaliště i vodní bar s občerstvením a wellness. Areál je plně bezbariérový...

Plavání kojenců a batolat - Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců a batolat - Aquacentrum Šutka

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v aquaparku Šutka na Praze 8 a v novém výukovém bazénu na Pražačce, Praha 3 - již od listopadu 2015.

Další aktuality